.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور آذربایجان | قیمت تور آذربایجان

  نوع نمایش:
  قیمت از 2,750,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول اسفند
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  قیمت از 2,890,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 بهمن
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  قیمت از 1,490,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: 1 تا 30 بهمن
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  مشاهده نظرات کاربران

  چرا تور آذربایجان؟

  با آژانس مسافرتی مانلی پرواز بر آسمان آذربایجان، کشوری با حکومت جمهوری پارلمانی چندحزبی و سکولار، کلان‌کشور قفقاز جنوبی اوراسیا، و تن سائیده در شارع اروپا و آسیای شمال غربی و کرانۀ دریای کاسپین (دریای خزر)، هم‌سفر باشید. این کشور که حالا در هر لحظه می‌توانید با تور آذربایجان به آن سفر کنید، در گرداگرد گسترۀ خود ، با ایران ، ارمنستان، ترکیه ، گرجستان و روسیه ، همسایه و هم‌نشین است و در کرانۀ دریای کاسپین ، با ترکمنستان و قزاقستان، در مرز مشترک آبی، روزگار می‌گذراند.

  جمهوری آذربایجان که تا حدود دو قرن پیش جزئی از خاک ایران بود، پس از جنگ ایران و روسیه، طی قراردادهایی از خاک ایران‌زمین منفک و به حوزۀ سرزمینی روسیه الحاق شد و پس از چندی ، اولین اعلام استقلال خود را در سال 1918 و دومین اعلام استقلال خود را در سال 1991، پیش از انحلال رسمی اتحاد جماهیر شوروی بیان داشت.

  دین رسمی این کشور پرتاریخ و پرعقبه که قصه‌های بی‌شماری را در گنجینۀ پیشینه‌اش پنهان دارد، اسلام است.

  تور آذربایجان مانلی پرواز | قیمت تور آذربایجان


     آذربایجان ، کشوری محصور در خشکی است که به هیچ‌یک از آب‌های آزاد دسترسی ندارد. این کشور به دلیل داشتن گوناگونی و تنوع آب و هوایی، پوشش گیاهی بی‌شماری را میان پهنه‌اش به میهمانی دائمی فراخوانده است، ‌که جزء جاذبه های گردشگری آذربایجان به‌شمار می‌آیند. آذربایجان با توجه به نوع اقلیم و شرایط جوی‌اش ، در گرداگرد ساحت خود، آب و هواهای گوناگونی را تجربه می‌کند و در هر منطقه میزبان نوعی از شرایط جوی است؛ مانند: 1) آب و هوای نسبتا خشک و کوهستانی، 2) آب و هوای مرطوب و ملایم و 3) آب و هوای بسیار مرطوب.

  این کشور، یکی از خطه‌های پذیرای گردشگران است و وجود میراث‌های فرهنگی، معماری ملی و معماری اسلامی که یکی از مهم‌ترین عوامل ثبات این کشور به‌شمار می‌آید و همچنین وجود انواع رسوم، آداب، عادات ، گوناگونی فرهنگی و سیطرۀ جغرافیایی و طبیعتی، از آن، پهنۀ خوش‌نشینی برای لذت بردن و کشف گوشۀ دیگری از جهان ساخته است.

  میراث تاریخی این کشور، به خاکش مباهات بخشیده و این پهنه با در آغوش کشیدن انواع فرهنگ‌های ایرانی، ترکی و اسلامی، به سرزمینی غنی مبدل شده است؛ به‌گونه‌ای که در سال 2009، مقام پایتخت فرهنگی جهان اسلام را از سازمان یونسکو دریافت و متعلق به خود کرد.

  تور آذربایجان مانلی پرواز | قیمت تور آذربایجان


     آذربایجان، اولین کشور مسلمانی است که در آن فیلمی ساخته شد و به منصه ظهور درآمد ؛ همچنین آذربایجان، سرزمین انواع موسیقی‌های غنی ، پرقدمت و اصیل است، آلتی که حربۀ قدرتمندی برای اعتلای فرهنگی و اجتماعی است. کافی‌ست یکبار با تور باکو (تور ارزان باکو ، تور لحظه آخری باکو) همراه شوید تا از تاثیر فرهنگ و هنر، در ایجاد فضایی صلح‌جویانه و آرامش‌بخش و بدون هیچ چشم قضاوت‌گر، غرق در لذتی نو شوید.

  آذربایجان کشوری است که با در مشت داشتن فرهنگی کهن، لذتی عمیق را به جان عاشقان کشف تاریخ تزریق می‌کند؛ از معماری سازه‌هایی که چشم باتجربه را به یاد خیابان‌های سرزمین‌های دور اروپایی انداخته گرفته، تا چایخانه‌ها و کباب‌فروشی‌هایی که بی‌توجه به پیشرفت خیابان‌ها و مردمان، همان شکل قدیمی خود را حفظ کرده و خوراک‌هایی کهن را بر سر سفره می‌آورند و فارغ از رستوران های آذربایجان، در فضایی خودمانی و دلنشین، که جاری زندگی را به تصویر می‌کشد، پذیرای میهمانانشان هستند.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد ، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ ارزانترین قیمت تور آذربایجان، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه ، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!

  نویسنده: نسیم احمدی خلیلی

  نظرات کاربران
  رتبه بندی کاربران
  0 / 5 5 5 1
  بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
  0%
  0%
  0%
  0%
  0%
  نقد و بررسی کاربران
  فرم ثبت نقد و بررسی
  عالی
  عنوان*
  نقاط قوت
  نقاط ضعف
  نظر*
  خودتان را معرفی کنید
  مرتب سازی بر اساس:
  تاریخ رتبه مفید بودن