تور آذربایجان

نوع نمایش:
تور لحظه آخری باکو

تور لحظه آخری باکو

باکو، شهری با دیرینگی و آثار زیست‌انسانی کهن و پرقدمت که انواع  فرهنگ‌ها و قصه‌ها را در خود جای داده، پهنه‌ای است که اهالی هنر و تاریخ را برای دیدن خود، مجذوب و مفتون می‌کند. تور لحظه آخری باکو، فرصتی برای سفری ارزان‌تر به این شهر پرقصه است و به هنردوستان این فرصت را می دهد که به دلیل خالی ماندن صندلی‌های پروازی در آخرین لحظات رسیدن به زمان سفر ، گذاری به این شهر حیرت‌انگیز داشته باشند. تور باکو لحظه آخری، شانسی برای سفری مقرون‌به‌صرفه‌تر است.  


خدمات تور لحظه آخری باکو: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی /لیدر فارسی زبان

توضیحات تور لحظه آخری باکو: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

هتلهای شهر: هتل های باکو
تاریخ تور: آبان 97
مدت اقامت: سه شب و چهار روز
ایرلاین: ماهان ایر
شروع قیمت: 2850000
تور ارزان باکو

تور ارزان باکو

باکوی خوش‌نقش و نگار با معماری‌هایی باشکوه و بی‌نظیر، با خیابان‌هایی مملو از تن‌پوش‌های سنگی و آثار زیست‌انسانی که به عصر سنگ کهن بازمی‌گردد، یکی از زیباترین شهرهای توریستی اروپایی است. این کلان‌شهر آذربایجان که مملو از تاریخ و قصه است ، سرزمینی پر و پیمان برای دیدن و آموختن از جهانی دیگر است. باکو شهری است که هر تاریخ‌دوست و طبیعت‌گردی را به وجد می‌آورد و مجذوب جلالش می‌کند و هر دو رود را برای آبتنی جهت کشف نادیده‌ها و نادانسته‌ها در جریان دارد. برای رسیدن به این مقصد رنگارنگ ، تور ارزان باکو، راهی مناسب و مقرون‌به‌صرفه برای عاشقان سفر است. در این نوع از تور باکو که به دلیل ارائۀ خدمات هتل‌های 3 ستاره و 2 ستاره، اما با کیفیتی مقبول، ارزان و مناسب است، رویای هر عاشق سفری با هر توان و بضاعتی محقق خواهد شد. در تور باکو ارزان، شگفتی‌های این خفته در جوارِ کاسپین، شوری دیگر در شما جاری خواهد ساخت.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌ترید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز! 


خدمات تور ارزان باکو: بلیط رفت و برگشت/اقامت در هتل با تمام خدمات رفاهی/ترانسفر فرودگاهی/یک گشت شهری با ناهار/بیمه مسافرتی /لیدر فارسی زبان

توضیحات تور ارزان باکو: تورها چارتر و غیر قابل استرداد میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده مسافر میباشد. (اعتبار پاسپورت حداقل 7 ماه) طبق قوانین، تحویل اتاق در هتل ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 میباشد

با توجه به نوسانات نرخ ارز، جهت اطلاع از نرخ‌های روز تماس بگیرید.

نرخ‌ها ویژه ایام عادی و غیر تعطیل می‎باشد و در تعطیلات به نرخ تورها اضافه خواهد شد. 

هتلهای شهر: هتل های باکو
تاریخ تور: آبان 97
مدت اقامت: سه شب و چهار روز
ایرلاین: ماهان ایر
شروع قیمت: 2850000

چرا تور آذربایجان؟

آذربایجان، با حکومت جمهوری پارلمانی چندحزبی و سکولار، کلان‌کشور قفقاز جنوبی اوراسیا است و در شارع اروپا و آسیای شمال غربی و در کرانۀ دریای کاسپین (دریای خزر)، تن سائیده است. این کشور در گرداگرد گسترۀ خود، با ایران، ارمنستان، ترکیه، گرجستان و روسیه، همسایه و هم‌نشین است و در کرانۀ دریای کاسپین، با ترکمنستان و قزاقستان، در مرز مشترک آبی است.

جمهوری آذربایجان که تا حدود دو قرن پیش جزئی از خاک ایران بود، پس از جنگ ایران و روسیه، طی قردادهایی از خاک ایران‌زمین منفک شد و به حوزۀ سرزمینی روسیه الحاق گشت و پس از چندی، اولین اعلام استقلال خود را در سال 1918 و دومین اعلام استقلال خود را در سال 1991، پیش از انحلال رسمی اتحاد جماهیر شوروی بیان داشت.

دین رسمی این کشور پرتاریخ و پرعقبه که قصه‌های بی‌شماری را در گنجینۀ پیشینه‌اش پنهان دارد، اسلام است.

آذربایجان، کشوری محصور در خشکی است که به هیچ‌یک از آب‌های آزاد دسترسی ندارد. این کشور به دلیل داشتن گوناگونی و تنوع آب و هوایی، پوشش گیاهی بی‌شماری را میان پهنه‌اش به میهمانی دائمی فراخوانده است. آذربایجان با توجه به نوع اقلیم و شرایط جوی‌اش، در گرداگرد ساحت خود، آب و هوای گوناگونی را تجربه می‌کند و در هر منطقه میزبان نوعی از شرایط جوی است؛ مانند: 1) آب و هوای نسبتا خشک و کوهستانی، 2) آب و هوای مرطوب و ملایم و 3) آب و هوای بسیار مرطوب.

این کشور، یکی از خطه‌های پذیرش گردشگران است و وجود میراث‌های فرهنگی، معماری ملی و معماری اسلامی که یکی از مهم‌ترین عوامل ثبات این کشور به‌شمار می‌آید و همچنین وجود انواع رسوم، آداب، عادات، گوناگونی فرهنگی و سیطرۀ جغرافیایی و طبیعتی، از آن پهنۀ خوش‌نشینی برای لذت بردن و کشف گوشۀ دیگری از جهان ساخته است.

میراث تاریخی این کشور، به خاکش مباهات بخشیده و این پهنه با در آغوش کشیدن انواع فرهنگ‌های ایرانی، ترکی و اسلامی، به سرزمینی غنی مبدل شده است؛ به‌گونه‌ای که در سال 2009، مقام پایتخت فرهنگی جهان اسلام را از سازمان یونسکو دریافت و متعلق به خود کرد.

آذربایجان، اولین کشور مسلمانی است که در آن فیلمی ساخته شد و به منصه ظهور درآمد؛ همچنین آذربایجان، سرزمین انواع موسیقی‌های غنی، پرقدمت و اصیل است، آلتی که حربۀ قدرتمندی برای اعتلای فرهنگی و اجتماعی است.

آذربایجان کشوری است که با در مشت داشتن فرهنگی کهن، لذتی عمیق را به جان عاشقان کشف تاریخ تزریق می‌کند.

مانلی پرواز پایتخت، نقشی از اعتماد، با آرزوی داشتن سفری بی‌تردید برای شما عزیزان، امکان نفوذ به قلب تاریخ این کشور را فراهم آورده و با ارائۀ تور باکو، بستر کشف نادانسته‌ها را گسترده و با ارائۀ خدماتی صادقانه، در تلاش برای رسیدن به اعتلای دانش فرهنگی و صنعت گردشگری است. سفرتان سبز!