.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور باتومی نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 2,710,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: تابان
  هتلهای شهر: هتل های باتومی
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت:
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های گرجستان
  مشاهده نظرات کاربران

  تور باتومی نوروز

  تور باتومی نوروز از جمله پکیج های مانلی پرواز است که در ایام نوروز ارائه می شود. در تور نوروز باتومی می توانید از جاذبه های بسیاری بازدید کرده و همچنین به انجام فعالیت های بسیاری بپردازید. در ادامه با جزئیات پکیج تور نوروز باتومی و همچنین جاذبه ها و قیمت تور نوروز باتومی بیشتر آشنا می شویم.

  تور باتومی نوروز

  آب و هوای باتومی در نوروز

  آب و هوای باتومی از نوع شبه اقیانوسی و مرطوب است. زمستان ها هوا سرد می شود اما در داخل شهر برفی نمی بارد در فصل تابستان نیز هوا گرم و مرطوب است. به صورت میانگین می توان گفت گرمترین ماه سال در باتومی شهریور و سردترین ماه سال اسفند است. در فصل بهار به دلیل ترکیب رطوبت و دما، هوا تقریبا سرد و بارندگی نیز در فصل بهار تقریبا صفر خواهد بود. به دلیل خنک بودن هوا و همچنین نبود بارندگی می توان گفت تور باتومی نوروز یکی از بهترین زمان ها برای انتخاب تور باتومی نوروز می باشد.

  قیمت تور نوروز باتومی

  قیمت تور نوروز باتومی بسته به خدماتی که دریافت می کنید، متفاوت خواهد بود و به عواملی همچون نوع هتل، نوع بلیط و مدت زمان اقامت بستگی خواهد داشت. به صورت کلی قیمت تورباتومی از 3 میلیون تومان آغاز شده و تا 6 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشد، البته در نوروز طبیعی است که قیمت ها کمی بالاتر باشد.

  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در تور باتومی

  در تور باتومی نوروز جاذبه های بسیاری منتظر شماست. از جاذبه های تاریخی و طبیعی گرفته تا جاذبه های فرهنگی و... که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد. باتومی سرزمینی 7000 ساله است و به دلیل  قرار داشتن در منطقه ای خاص، همواره مورد توجه تجار قرار داشته است. به همین دلیل در این کشور زنجیره ای از مهاجران ترک، عرب و.... دیده می شود. به دلیل تاریخ غنی، باتومی را کشور ۷۰۰۰ ساله می نامند و این کشور برای دوست داران تاریخ می تواند مکانی ایده آل باشد. در تور باتومی نوروز می توانید از زیباترین مناظر طبیعی بازدید کنید و به تماشای نفس گیرترین مناظر بپردازید. علاوه بر همه این موارد جاذبه های تاریخی و فرهنگی باتومی نیز کم نیست و شامل موزه ADJARA،موزه BATUMI ARCHAEOLOGICAL، قلعه Petra و  موزه GONIO-APSAROS FORTRESS می شود که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه  ها در تور باتومی نوروز به صفحه تور لحظه آخری باتومی مراجعه کنید.

  تور باتومی نوروز

  هزینه ها در باتومی

  علاوه بر هزینه های تور و بلیط، موارد دیگری همچون هزینه های خورد و خوراک، هزینه های حمل و نقل و.. نیز وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  هزینه بلیط اتوبوس نیم لاری

  هزینه شروع کرایه تاکسی ۲ لاری

  هزینه یک لیتر بنزین ۲.۵ لاری  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خورد و خوراک و یا هزینه های بازدید از جاذبه ها می توانید به صفحه تور باتومی مراجعه کنید.

   هتل ها در تور باتومی

  در تور باتومی نوروز به یکی از مهمترین شهرهای گرجستان سفر خواهید کرد و به همین دلیل گزینه های متعددی را برای اقامت در اختیار خواهید داشت. در ادامه برخی از بهترین هتل ها را در تور باتومی نوروز معرفی خواهیم کرد.

  هتل Bloom

   هتل The Grand Gloria

  هتل Medea & Casino

  هتل Divan suites Batumi

  هتل Piazza boutique

  هتل Colosseum Marina

  هتل Sky Tower

   

  در صورتی که به دنبال هتل های ارزان هستید، می توانید به صفحه تور ارزان باتومی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

  تور باتومی نوروز

  توصیه های مانلی پرواز

  تور باکو، تور ارمنستان، تور استانبول نیز از جمله پکیج های مانلی پرواز است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تورها می توانید ازکارشناسان مانلی پرواز کمک بگیرید.

  در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مراکز خرید و رستوران ها در باتومی می توانید به صفحه تور لحظه آخری باتومی مراجعه کنید.

  برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد تورهای نوروزی گرجستان به صفحه تور گرجستان نوروز مراجعه کنید.