.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور هند نوروز

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: امارات ایر
  هتلهای شهر: هتل های هند
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های هند
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: عمان ایر
  هتلهای شهر: هتل های هند
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های هند
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های گوا
  مشاهده نظرات کاربران

  تور هند نوروز

  تور هند نوروز یکی از پکیج های مانلی پرواز است که برای ایام نوروز در نظر گرفته شده است. در تور هند نوروز جاذبه های بسیاری منتظر شماست و می توانید به انجام فعالیت های بسیاری بپردازید. اگر به دنبال مقصدی زیبا و دارای جذابیت های فراوان هستید، تور هند نوروز پیشنهاد ما به شماست. لازم است به شما بگوییم در تور هند نوروز قطعا فرصت بازدید کردن از تمامی جاذبه ها را نخواهید داشت. در ادامه به برخی از مهم ترین و شاخص ترین جاذبه ها در تور هند نوروز اشاره خواهیم کرد و هم چنین در مورد بهترین هتل های هند در تور نوروز اطلاعاتی را به دست می آوریم. اگر تور هند نوروز را به عنوان سفر ماه عسل انتخاب کرده باشید نیز توصیه هایی مفید برای شما داریم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  تور هند نوروز

  جاذبه ها در تور هند نوروز

  هندی سرزمین رنگ ها و خاکی پر از شادی است. در این کشور می توانید تضادهای شگفت انگیزی را مشاهده کنید و همچنین تقابل سنت و مدرنیته را به خوبی ببینید.

  جالب است بدانید هند هفتمین کشور از نظر وسعت بوده و دومین کشور پر جمعیت جهان محسوب می شود. علاوه بر جاذبه های تاریخی و فرهنگی،اماکن مقدس این کشور نیز قطعا ارزش بازدید کردن را خواهند داشت.

  از تاج محل گرفته که از جمله جذاب ترین بناهای باستانی در جهان محسوب می شود وهمچنین جزء عجایب هفت گانه جهان است گرفته تا بسیاری موارد دیگر که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  تاج محل در تور هند نوروز

  تاج محل مظهر بارز عشق در جهان است زیرا همانطور که می دانید این بنای باشکوه در جهت نشان دادن گوشه ای از عشق یک پادشاه به ملکه اش ساخته شده است.

  در طراحی تاج محل می توانید بسیاری از عناصر اسلامی را به وضوح ببینید و همچنین از اشکالی که در این بنا مشاهده می شود مانند مناره ها، گنبدها و... نهایت لذت را ببرید. به شما بازدید می کنیم برای بازدید از این بنا زمان طلوع و غروب آفتاب را انتخاب کنید.

  تور هند نوروز

  شهر مقدس وارانازی در تور هند نوروز

  شهر مقدس وارانازی نیز از جمله جذاب ترین قسمت های هندوستان است که می توانید از آن بازدید داشته باشید.این شهر مقدس مدت ها است با رودخانه قدرتمند گنگ یکی از مهم ترین نمادهای مذهبی ایمان در ارتباط بوده است.قدمت این شهر به چند صد سال پیش باز می گردد و همچین دانشگاه این شهر در سال 1917 تاسیس شده و کتابخانه ای عظیم در آن با بیش از یک میلیون کتاب مشاهده می شود.

  معبد طلایی  Amritsar در تور هند نوروز

  معبد طلایی Amritsar در سال 1577 توسط رام داس تأسیس شد. این معبد که قطب مهمی از تاریخ و فرهنگ سیک ها است. ترکیبی از سبک های هندی و اسلامی را نشان می دهد. در قسمت پایینی آن می توانید تزئیناتی از نقوش و گل و حیوانات را ببینید و این موضوع در حالی است که قسمت گنبد آن نشان گر گل نیلوفر آبی است که نشان دهنده خلوص سیک ها می باشد.

   بازدید کنندگان از این معبد علاوه بر طراحی پر زرق و برق تحت تاثیر فضای معنوی این مکان نیز قرار خواهند گرفت. در این معبد افرادی همواره در حال خواندن دعاهایی از کتاب مقدس سیک ها هستند که بسیاری از بازدید کنندگان تحت تاثیر این شعارها نیز قرار خواهند گرفت.

  شهر طلایی Jaisalmer در تور هند نوروز

  این شهر،به دلیل استفاده از نوعی سنگ زرد رنگ خاص در بیشتر ساختمان هایش، به نام شهر طلایی نام گرفته است.

   این شهر پر از عمارت های قدیمی و پر زرق و برق بوده و در آن ساختمانی که به قلعه طلایی معروف است و مربوط به قرن 12 می باشد، مشاهده می شود.ساخت این کاخ از اوایل دهه 1500 آغاز شده و تا قرن 19 توسط حاکمان همچنان ادامه داشته است.در این کاخ قسمت هایی از آن رو به عموم برای بازدید گشوده شده وهمچنین قسمت هایی از آن که با کاشی های ایتالیایی و چینی تزیین شده و اشکال پیچیده ای دارد. توصیه می کنیم از این شهر در تور هند نوروز بازدید داشته باشید.

  قلعه سرخ دهلی نو در تور هند نوروز

  قلعه سرخ دهلی نو توسط شاه جهان در سال 1648 ساخته شده است و به عنوان صندلی قدرت مغول شناخته شده است. از زمانی روی این قلعه نام سرخ نهاده شد که از سنگ های قرمز بر روی آن استفاده گردد.در این قلعه دو ورودی وجود دارد یکی ورودی Lahore و دیگری Delhi می باشد.

  ورودی لاهور یکی از 4 ورودی اصلی آن است و ورودی Delhi برای مراسم و تشریفات خاص مورد استفاده قرار می گرفته است.

   یکی از بخش های جالب این قلعه بازار سرپوشیده ای است که از قرن 17 برپا می شود و در آن می توانید به خرید انواع جواهرات، پوشاک ابریشمی، سوغاتی و مواد غذایی بپردازید.  هم چنین با گشت و گذار در این قلعه می توانید در مورد زندگی شاهان گذشته اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

  تور هند نوروز

  بمبئی در تور هند نوروز

  در شهر بمبئی دروازه ای 26 متری وجود دارد که مشرف به دریای عرب است. این دروازه به منظور بزرگداشت پادشاه جورج پنجم و همسرش ملکه ماری در سال 1911 تاسیس شده است. این بنای با شکوه در سال 1924 طی مراسمی با شکوه افتتاح گردید و تا مدتی تنها و بلندترین سازه در شهر بود.

  مسجد Mecca، حیدر آباد در تور هند نوروز

  مسجد Mecca، حیدر آباد یکی از بزرگ ترین مسجدهایی است در سال 1614 در هند ساخته شده است. این مسجد یکی از بزرگ ترین و همچنین قدیمی ترین مساجدی است که می توانید آن را ببینید.

  جالب است بدانید تکمیل شدن این مسجد 80 سال طول کشیده و در آن به اندازه ده هزار نفر ظرفیت وجود دارد. این مسجد دارای 15 گنبد بوده و نام آن به این دلیل Mecca گذاشته شده است که آجرهای بالای دروازه مرکزی آن از مکه آورده شده است.

  از جمله ویژگی های جالب توجه در این مسجد می توان به کتیبه های قرانی که در بالای بسیاری از طاق ها و درهای آن مشاهده می شود، اشاره کرد.

  قلعه Amer، در تور هند نوروز

  فلعه عامر در سال 1592 توسط Maharaja Man Singh I به عنوان یک کاخ مستحکم ساخته شد و مدتهاست به عنوان یکی از نمادهای اصلی این شهر محسوب می شود.

  در این قلعه می توانید مجسمه هایی از فیل های تزیین شده را ببینید و هم چنین معبد Shila Devi را که به الهه جنگ معروف است، تماشا کنید.

  ساحل Goa در تور هند نوروز

  ساحل Goa یکی از زیباترین سواحلی است که می توانید از آن در تور هند نوروز بازدید داشته باشید.

  این ساحل در قسمت غربی دریای عرب واقع شده وجالب است بدانید اخیرا توسط گردشگران خارج از کشور کشف شده است.

  این ساحل بیش از 60 مایل امتداد داشته و یکی از زیباترین سواحل جهان است ؛ برای کسانی که به دنبال آرامش هستند توصیه می کنیم این ساحل را انتخاب کنند.

  همچنین برای افرادی که به دنبال استراحت گاه های ساحلی، ورزش یوگا و استراحت و دریافت خدمات ماساژ هستند توصیه می کنیم این ساحل را ببینید.

   این ساحل در میان جنگل های انبوه با جانداران بسیار از جمله گوزن ، میمون ، فیل ، پلنگ ، ببر و پلنگ های سیاه واقع شده است.

  تور هند نوروز

  پارک ملی Periyar، مادورای در تور هند نوروز

  پارک ملی Periyar، که در سال 1934 تأسیس شده ، دارای تعداد زیادی از پستانداران از جمله فیل ها، گرازهای وحشی، شیر ها  و ببرهای بنگال می باشد.

  این پارک در اطراف دریاچه ای زیبا واقع شده که می توانید حین بازدید از پارک از قدم زدن و گشت زنی در اطراف دریاچه نیز لذت ببرید.

  بهترین راه برای لذت بردن از مناظر کوهستانی این پارک، استراحت در دریاچه یا پیاده روی در جنگل است.

  غارهای Ellora در تور هند نوروز

  غارهای Ellora در بین قرن های 5 تا 10 توسط راهبان بودایی، جین و هندو ساخته شده و در 330 کیلومتری غرب بمبئی قرار گرفته است.

  این غارها جزء آثار تحت حفاظت سازمان جهانی یونسکو هستند و در آن می توانید 34 مجمسه حکاکی شده، 12 مجسمه از بودا و 17 مجسمه از هندو ها را مشاهده کنید.

  در این غار چندین معبد نیز وجود دارد که یکی از چشم گیرترین آن ها معبد Kailasa است ، معبد سنگی بزرگ که نمایانگر کوه Kailasa است و با استفاده از 200 هزار تن سنگ حکاکی شده است.

  Mcleodganj، بهشت گم شده در تور هند نوروز

  در کوه های Mcleodganj می توانید تجربه ای تکرار نشدنی داشته باشید. این کوه ها یکی از زیباترین قسمت های هندوستان هستند و و منظره ای دیدنی را از منطقه Dhauladhar نشان می دهند. جالب است بدانید این کوه ها جزء 10 جاذبه بکر و دیدنی در هندوستان هستند که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید.

  در این منطقه زیبا علاوه بر طبیعت بکر و چشم اندازهای بی نظیر می توانید از جاذبه هایی همچون Kangra، Bhagsunath، آبشار های Bhagsu، معابد Namgyal، استادیوم HPCA و مزارع چای Kangra بازدید داشته باشید.

  Srinagar، گوهر کشمیر در تور هند نوروز

  یکی از مناطق دیدنی کشمیر Srinagar است که لقب بهشت روی زمین را دارد. این منطقه از جمله بهترین جاذبه هایی است که می توانید از آن در هند بازدید داشته باشید. در این منطقه جاذبه های بسیاری از جمله، دریاچه Dal، باغ Nishat، باغ Shalimar، مقبره Zin-ul-Abidin، مسجد Jama، مسجد Hazratbal و... وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید.

  سواحل Andaman در تور هند نوروز

  سواحل Andaman باید از جمله جاذبه هایی باشد که در تور نوروز هند می توانید از آن ها بازدید داشته باشید. شاید از آب می ترسید ولی به شما توصیه می کنیم اگر حتی یک بار هم دل به دریا نزده اید و مهمان موجودات زیبای زیر آب نشده اید ؛ حتما در این ساحل از دنیای زیر آب دیدن کنید.

  از جمله فعالیت هایی که می توانید در این ساحل تجربه کنید شامل، قایق های موز، پارالل، جت اسکی، پیاده روی، قایق رانی، غواصی و ماهیگیری می شود.

  بهشت دوچرخه سواران منطقه Leh در تور هند نوروز

  منطقه Leh در دورترین گوشه شمالی هند در Ladakh واقع شده است. این شهر که در ارتفاع 3،505 متر (11،500 فوت) بالاتر از سطح دریا قرار دارد یکی از مقصد های  توریستی محبوب در تور هند نوروز می باشد که می توانید از آن بازدید داشته باشید.

  Alleppey مکانی برای قایق سواری در تور هند نوروز

  Alleppey یکی از شهرهای زیبای هند است و در جنوب ایالت Kerala قرار گرفته است. این مکان احاطه شده با مزارع سرسبز برنج بوده و در آن می توانید به بازدید از جاذبه های بسیاری بپردازید.از جمله جاذبه هایی که در این منطقه وجود دارد شامل، ساحل Alappuzha، دریاچه Vembanad، مرازع برنج Nehru Trophy می شود.

  Tirupati، بهترین مکان برای بازدید از معابد در تور هند نوروز

  Tirupati در منطقه Chittoor واقع شده و به دلیل داشتن معابد باشکوه مورد بازدید قرار می گیرد. گفته می شود تیروپاتی یکی از قدیمی ترین شهرهایی است که در کتاب های باستانی از آن یاد شده است. از جمله جاذبه های این منطقه می توان به معبد Sri Venkateswara، دریاچه Swami Pushkarini و معبد Vedadri Narasimha Swamy اشاره کرد.

  در این منطقه رستوران های متعددی نیز وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد، رستوران Maurya، Andhra، Spice و رستوران Hyderabad House از جمله این موارد هستند.

  Mussoorie، انتخاب عاشق ها در تور هند نوروز

  الهه عشق و مستی در این منطقه خانه دارد و به آن سرزمینی از عجایب گفته می شود. این منطقه همیشه مورد علاقه بسیاری از افراد بوده و پس از بازدید از آن نمی توانید خاطرات اش را فراموش گنید.

  در این منطقه علاوه بر جاذبه های بسیار، موسسات آموزشی متعددی نیز دیده می شود، هتل های باشکوه، کافه های دنج، کلیساها، ساختمان ها، اداره ها و ... دیده می شود.

  پارک ملی Kanha در تور هند نوروز

  پارک ملی Kanha در منطقه مرکزی مادیا پرادش قرار گرفته و گفته می شود از جمله مشهورترین مناطقی است که می توانید از آن در تور هندوستان نوروز بازدید داشته باشید.

  در این پارک بیش از 22 گونه از انواع مختلف پستانداران،  مشاهده می شود که ببرها از جمله مشهورترین پستانداران این منطقه هستند.

  این پارک در سال 1955 تاسیس شده و از آن زمان بازدید کنندگان بسیاری دارد. برای دسترسی به این پارک می توانید از اتوبوس یا قطار استفاده کنید که نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به پارک از شهر Mandla می آیند.

  تور هند نوروز

  Nainital در تور هند نوروز

  Nainital نیز نام یکی از معروف ترین جاذبه هایی است که می توانید از آن در تور هندوستان نوروز، بازدید داشته باشید. این مکان در ایالت وتاراکند واقع شده و با دریاچه Naini احاطه شده است.

  در این مکان می توانید به قایق سواری پرداخته و از تابش مستقیم نور خورشید در طول روز نهایت لذت را ببرید.

  اگر به تماشای پرندگان و یا غذا دادن به آن ها علاقه مندید توصیه می کنیم حتما این مکان را تجربه کنید.

  هتل های پیشنهادی مانلی پرواز در تور هند نوروز

  هتل Taj Lake Palace

  هتل تاج یکی از رمانتیک ترین هتل های جهان، مانند کاخی سفید در آب های دریاچه پیچولاست که نمایی 360 درجه از اطراف را نیز نشان می دهد. گروه خدماتی این هتل به صورت تخصصی مشغول ارائه خدمات مورد نظرشان هستند و با حضور در این هتل می توانید تجربه ای فراموش نشدنی داشته باشید.این هتل در سال 1743 ساخته شده و دارای 66 اتاق لوکس است. از جمله امکانات هتل می توان به پارکینگ، خدمات اتاق، ماساژ، وای فای،استخر، بار، رستوران و مرکز بدنسازی می باشد.در اتاق های این هتل از رنگ های گرم و پارچه های مخصوص و سنتی هند استفاده شده است. اگر به دنبال هتلی منحصر به فرد هستید، توصیه می کنیم در تور هند نوروز آن را انتخاب کنید.

  تور هند نوروز

  هتل Chhatra Sagar

  این هتل با ساختاری متفاوت خدماتی منحصر به فرد را ارائه می دهد. اتاق های این هتل در واقع چادرهایی لوکس هستند که در میان شهرهای Jaipur و Udaipur قرار گرفته اند و منظره ای زیبا از مناطق اطراف نشان می دهد.

   از جمله امکاناتی که در این اقامت گاه وجود دارد می توان به پارکینگ، خدمات اتاق ، وای فای، استخر، رستوران و بار اشاره کرد. محوطه ای که چادرها در آن قرار گرفته اند دارای امکانات کامل بوده و از جمله آن ها می توان به رستوران،  کافه، و مکانی مختص آتش روشن کردن اشاره کرد که امکان صرف شام نیز در آن وجود خواهد داشت. اگر به دنبال اقامتی لوکس با امکاناتی سنتی در تور هند نوروز هستید، این هتل پیشنهاد ما به شماست.

  هتل The Oberoi

  هتل The Oberoi یکی از نمادهای شهر بمبئی است و امروزجزء بهترین هتل های جهان محسوب می شود. در این هتل می توانید از خدمات عالی برخوردار شوید و همچنین منظره ای زیبا رو به دریای عرب داشته باشید.  این هتل شیک دارای یک لابی بزرگ در ورودی بوده و هم چنین پیانویی قرمز رنگ در این قسمت هتل خودنمایی می کند. وجود آب نماها و همچنین مجسمه هایی متعدد نیز در لابی بر زیبایی آن افزوده است.

  از جمله امکانات این هتل می توان به ماساژ، خدمات بدنسازی، خدمات 24 ساعته و.. اشاره نمود. در این هتل 287 اتاق لوکس، 73 سوئیت و بسیاری امکانات دیگر وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

  هتل Amanbagh

  اقامتگاهی مدرن که در تپه های باستانی Aravalli واقع شده و توسط ویرانه های معابد و روستاهای محلی محاصره شده است. اگر به دنبال هتلی دور از مناطق پر سرو صدا هستید و برای شما محیط آرامش بخش مهم است، این هتل را پیشنهاد می دهیم. در این هتل با حدود دو ساعت رانندگی از جیپور می توانید به آن برسید. این هتل از آن جایی که در منطقه روستایی قرار گرفته می توانید زنان هندی با ساری های رنگی و جاذبه های متعددی را ببینید که قطعا در کمتر جایی از هند تماشا خواهید کرد.

  اتاق های این هتل فضایی آرامش بخش داشته و در طراحی داخلی آن ها از سنگ های مرمر استفاده شده است. امکانات اتاق ها شامل، میز تحریر، تراس، صندلی، تخت خواب، تهویه، مینی بار، سیستم صوتی و.. می باشد.

  هتل Narendra Bhawan

  هتل Narendra Bhawan یکی از اقامت گاه های سلطنتی در راجستان است که می توانید در تور هند نوروز آن را انتخاب کنید. جالب است بدانید این هتل در میان یک کویر واقع شده و از جمله میراث های فرهنگی منطقه محسوب می شود.

  از جمله ویژگی های قابل توجه این هتل مهمان نواز بودن کارمندان آن است. با اقامت در این هتل می توانید از خدماتی ایده آل و امکاناتی همچون بار، استخر، ماساژ، وای فای، سونا، پارکینگ و رستوران بهره مند شوید.

  در این هتل 82 اتاق، با اندازه های مختلف وجود دارد.که در تمامی آن ها دکوراسیون هندی به خوبی مشاهده می شود.

   کوچک ترین اتاق هتل دارای دکور ترکیبی با رنگ سبز بوده و بزرگ ترین اتاق هتل که ترکیبی از رنگ های آبی و خاکستری می باشد و از اثاثیه ای استیل و سلطنتی در آن استفاده شده است.

  تور هند ماه عسل و توصیه های مانلی پرواز

  شاید هندوستان را بتوان بهترین مقصد عاشقانه ماه عسل به شمار آورد. در تور هند نوروز لازم نیست زمان زیادی را بابت یافتن بهترین مقاصد بگذارید تنها با جستجویی ساده می توانید چندین منطقه را برای سپری کردن یک ماه عسل عاشقانه بیابید.

  در ادامه بهترین مقاصد ماه عسل در تور هند نوروز را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

  تور هند نوروز

  Goa در تور هند نوروز

  Goa یکی از رمانتیک ترین مقصد هایی است که می توانید برای ماه عسل در هندوستان انتخاب کنید. سواحل متعدد، غذاهای دریایی، منطقه ای خلوت و بسیاری موارد دیگر بر جذابیت این منطقه افروده است.

   در این منطقه انواع امکانات رفاهی و اقامت وجود دارد که می توانید از آن ها نهایت لذت را ببرید.

   در این منطقه می توانید از انواع برنامه های شبانه ای که برگزار می شود نیز نهایت لذت را ببرید.

   این منطقه بهترین انتخاب برای فراموش کردن دوران پر استرس قبل از عروسی است.

  Andaman در تور هند نوروز

  یکی دیگر از مکان های زیبا و سرشار از آرامش که می توانید برای گذراندن ماه عسل تان انتخاب کنید، Andaman است.

  در این منطقه یکی از رایج ترین تفریحاتی که می توانید از آن لذت ببرید، غواصی است. غواصی در آب های کریستالی، شام در کنار ساحل، تماشای غروب آفتاب رویایی وئ... خواهد بود.

  Kerala در تور هند نوروز

  کرالا نه تنها یکی از بهترین مکان های ماه عسل در هند است بلکه از جمله زیباترین جاذبه های طبیعی آن نیز محسوب می شود

  در این منطقه جاذبه های بسیاری از جمله Alleppey ، Kovalam ، Kumarakom و Kollam وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید. اگر به دنبال دریافت خدمات ماساژ هستید نیز در آب گرم Ayurvedic می توایند تجربه ای به یاد ماندنی داشته باشید

  تور هند نوروز

  Delhi-Agra-Jaipur در تور هند نوروز

  Delhi-Agra-Jaipurیکی از قدیمی ترین جاذبه های گردشگری در هندوستان است که می توانید از آن بازدید داشته باشید. اگر به دنبال گرفتن چندین عکس شاخص و بی مثال در دوران ماه عسل تان هستید، توصیه می کنیم حتما از این جاذبه بازدید داشته باشید.

  بازارهای دهلی بهترین مکان برای گشت و گذار و خرید هستند که می توانید در آن ها بگردید و به خرید بپردازید.

  Uttarakhand در تور هند نوروز

  اوتاراکند را سوئیس هند می نامند در این منطقه می توانید به انجام تفریحات بسیاری بپردازید و همچنین به بازدید از جاذبه های بسیاری همچون دریاچه Nainita، پیست اسکی Auli و بسیاری جاذبه های دیگر بپردازید.

   در این منطقه پارک ملی معروفی به نام Corbett نیزو جود دارد که قطعا بازدید از آن در تور هند نوروز خالی از لطف نخواهد بود.

   در این منطقه امکان انجام فعالیت های بسیاری از هیجانی تا فعالیت های آرامش بخش وجود دارد که قطعا مطابق با تمامی سلیقه ها می باشد.

  Kodaikanal and Ooty در تور هند نوروز

  سرزمینی جادویی که در میان تپه های سرسبز قرار گرفته و نگین سبز هندوستان نامیده می شود.

  در این منطقه جاذبه های بسیاری همچون پناهگاه Bandipu،دریاچه Bandipur و Avalanche ، آبشارهای پیکارا و سد پیکارا یا جنگل های کاج وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید.

  Shillong در تور هند نوروز

  ایالت های شمال شرقی هند نیز می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای ماه عسل در تور هند نوروز باشد. این ایالت را نیز اسکاتلند شرقی می نماند.

  دریاچه ها، آبشارها و جاده های جذاب از جمله شگفتی های این منطقه محسوب می شوند.

  Mawlynnong نام دهکده کوچکی است که در 90 کیلومتری Shillong قرار گرفته و نام دیگر آن باغ خدایان می باشد.

  جالب است بدانید این دهکده در سال 2003 به عنوان تمیز ترین روستای آسیایی انتخاب گردید و از آن زمان نیز تبدیل به یکی از بزرگ ترین جاذبه های هندوستان شد.

  در این روستا با دره هایی سبز، آسمانی صاف و فیروزه ای، درختان بزرگ و گل های ارکیده غافل گیر خواهید شد.

  دریاچه Umiam در فاصله 15 کیلومتری شرق شیلونگ قرار گرفته و امروز علاوه بر زیبایی های ذاتی از آن برای تولید برق نیز استفاده می شود. در اطراف این دریاچه مناظر شگفت انگیز و همچنین تپه های سرسبز بسیاری دیده می شود.

  در مجاور این پارک نیز منطقه ای زیبا برای پیک نیک وجود دارد که می توانید از آن بازدید داشته باشید.

  آبشار Elephant، یکی از جاذبه های دیدنی دیگر این منطقه محسوب می شود که می توانید از آن بازدید داشته باشید. جالب است بدانید این آبشار به دلیل زلزله ای که در سال 1897 آمد، به چند طبقه تقسیم شده است. این آبشار سه طبقه دارد که هر کدام از طبقه های آن میان درختان متراکمی تقسیم شده است.

   علاوه بر تور هند نوروز، تور هند بمبئی نیز از جمله پکیج هایی است که مانلی پرواز ارائه می دهد و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تور می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  نویسنده : الهه افهامی