.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور کوالالامپور نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 9,670,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  قیمت از 11,890,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های لنکاوی
  قیمت از 10,740,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های مالزی
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های اندونزی
  مشاهده نظرات کاربران

  تور کوالالامپور نوروز 99

  تعطیلات نوروز 99 بهترین فرصت برای لذت‌بردن از جاذبه های گردشگری کوالالامپور است. آب و هوای گرم و حاره‌ای مالزی، در طول ماه‌های مارس و آوریل که هم‌زمان با ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت می‌شود، در خنک‌ترین حالت خود قرار دارد و به دلیل گذشتن تنها چند ماه از تعطیلات کریسمس، مسافران کمتری در شهر حضور دارند و این یعنی شما می‌توانید تجربه‌‌ای اصیل و کاملا مالزیایی از سفر به کوالالامپور داشته باشید.تور کوالالامپور نوروز 99 شامل گشت‌و‌گذار در جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی زیادی می‌شود؛ اما فرصت بازدید از بعضی نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های کوالالامپور تنها یک یا دو بار در سال پیش می‌آید. آژانس مسافرتی مانلی پرواز لیستی از رویدادهایی را که شما مسافران عزیز می‌توانید در طول سفرتان به کوالالامپور در تعطیلات عید در آن شرکت داشته باشید ، برایتان فراهم آورده است. 

  نمایشگاه ملی صنایع‌دستی

  تور کوالالامپور نوروز


  نمایشگاه سالانۀ روز ملی صنایع‌دستی که در مالزی به نام «کاری کرف کبانگ‌سان (HKK)» شناخته می‌شود، عموما طی تعطیلات دوهفته‌ای عید نوروز در مجموعۀ کمپلکس کرف کوالالامپور برگزار می‌شود. در این نمایشگاه صنایع دستی مالزیایی، مثل بافتنی‌ و انواع پارچه‌ها، سرامیک‌های تزیینی، ظرف‌های مسی و جواهرات دست‌ساز به نمایش گذاشته می‌شوند و هنرمندان در برابر چشمان بازدیدکنندگان به ساخت این صنایع دستی مشغول‌اند. حتی در بعضی غرفه‌های این نمایشگاه می‌توانید با راهنمایی غرفه‌داران، خودتان چیزی درست کنید. HKK بهترین محل برای خرید سوغات مالزی محسوب می‌شود. 
  بسیاری از بازدیدکنندگان جذاب‌ترین بخش HKK را «ساجیان نگاراکو» می‌دانند که در آن آشپزهای حرفه‌ای و بومی کشورهای مختلف از رستوران‌هایی با غذاهای شرقی و غربی، آماده‌ی پذیرایی از مشتریان هستند.
  محل برگزاری این نمایشگاه در مرکز شهر کوالالامپور است و تنها چند قدم با مرکز خرید پاویلیون و فروشگاه‌ها‌ی بوکیت بینتانگ فاصله دارد. مجموعه‌ی کمپلکس کرف ساختمانی دیدنی با معماری سنتی است.

  جشن کوان یین

  تور کوالالامپور نوروز

  تولد الهۀ بخشش، جشنی است که دو بار در سال در معابد کوان یین در کوالالامپور و پنانگ برگزار می‌شود. اولین دورۀ این جشن‌ها در نوزدهمین روز دومین ماه تقویم چینی که امسال مصادف با ۴ فروردین 99 است، شروع می‌شود و حال و هوای آن، هدایا‌ی بازدیدکنندگان و تزیینات جشن، تا یک هفته میهمان معابد کوان یین می‌ماند.
  هر ساله مریدان کوان یین، خدای بودایی، با دسته‌های گل، شیرینی و عود به معبد کوان یین در محلۀ چینی‌های کوالالامپور می‌روند. ماهی‌گیران از کوان یین تقاضای صید عالی ، زوج‌ها از او طلب فرزند و بیماران از او طلب شفا می‌کنند. شعرهای زیادی منسوب به الهه کوان یین وجود دارد که مریدان او آن‌ها را به‌عنوان پیش‌گویی‌های کوان یین می‌شناسند و به هر کدام از این شعرها عددی می‌دهند؛ سپس درخواستشان را مطرح می‌کنند و ظرفی پر از صد تکه‌ چوب را تکان می‌دهند؛ تعداد تکه چوب‌هایی که از ظرف بیرون می‌افتد، شمارۀ پیش‌گویی را مشخص می‌کند و آرزومندان جواب خود را از اشعار کوان یین می‌گیرند. این الهه تنها در مذهب بوداییسم پرستش نمی‌شود؛ بلکه مردم ژاپن، چین و کره نیز این الهه را قبول دارند.

  جشنوارۀ بالن‌سواری

  تور کوالالامپور نوروز


  از هیجان‌انگیزترین رویدادهایی که هر ساله اواخر اسفند در کوالالامپور برگزار می‌شود، جشنوارۀ بالن‌سواری «مای بلون فیستا (MyBalloon Fiesta)» است که پس از غیبت سال گذشته‌اش، امسال به لیست جشنواره‌های کوالالامپور باز می‌گردد. این جشنوارۀ چهار روزه در فضای باز دسا پارک سیتی برگزار می‌شود.

  تماشای منظرۀ بالن‌های رنگارنگ که در شکل‌ها و طرح‌های مختلف میان آسمان و زمین معلق‌اند، تجربه‌ای تکرارنشدنی است؛ اما تجربۀ تماشای آن‌ها از درون سبد بالونی که در حال پرواز است، با منظرۀ شهر کوالالامپور در پشت سر، قابل توصیف نیست! اگر می‌خواهید سوار یکی از بالن‌ها شوید باید از قبل کارت «مای بلون کلاب (MyBalloon Club)» را تهیه کنید که امکانات وی‌آی‌پی دیگری نیز در اختیارتان قرار می‌دهد، مثل صبحانه‌ای کامل! حتی اگر به پرواز با بالون علاقه ندارید نیز می‌توانید از نمایش‌های فرهنگی که در فضای باز اجرا می شود لذت ببرید. چشم‌انداز آسمان شب با آتش‌بازی که طی این چهار شب برگزار می‌شود بسیار دیدنی است. اگر دنبال چیزی برای خوردن هستید هم می‌توانید به ماشین‌های اغذیه‌فروشی پارک‌شده در محوطه مراجعه کنید.
  هنوز تاریخ دقیق برگزاری این فستیوال برای سال ۲۰۱۹ مشخص نشده است؛ اما از آن جایی که طی چند سال اخیر با تعطیلات نوروز هماهنگ بوده ، باید امیدوار باشیم که امسال نیز این برنامه برگزار شود!

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  نویسنده: کیمیا رودگر