.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور روسیه نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 8,699,000—
  مبدا:
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: پنج شب
  نوع سفر: نوردويند ايرلاينز
  قیمت از 12,590,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: هشت شب
  نوع سفر: ایر فلوت
  هتلهای شهر: هتل های روسیه
  قیمت از 10,990,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: هشت شب
  نوع سفر: نوردويند ايرلاينز
  هتلهای شهر: هتل های روسیه
  قیمت از 11,990,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های روسیه
  مشاهده نظرات کاربران

  تور روسیه نوروز 99

  سرزمین تزارها، پهناورترین پهنۀ قارۀ کهن است که در شمال اوراسیا مسکن گزیده و آسیای شمالی را به اروپای شرقی متصل کرده است. کشور روسیه میان بزرگ‌ترین پهنه‌های آبی جهان، اقیانوس آرام شمالی، اقیانوس منجمد شمالی، دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک، لنگر انداخته و با 14 کشور آسیایی و اروپایی مرز مشترک دارد. از جنوب خاور به کرۀ شمالی، چین، مغولستان و قزاقستان می‌رسد و از جنوب باختر در منطقۀ قفقاز با جمهوری آذربایجان و کشور گرجستان محدود می‌شود. کشورهای اروپایی دیوار به دیوار روس‌ها؛ اوکراین، بلاروس، لتونی، استونی، فنلاند، نروژ، لیتوانی و لهستان هستند. سرمای شمالی بر شرایط اقلیمی این سرزمین پهناور حاکم است؛ اما در تور روسیه نوروز، دمای زمستان رو به گرما رفته و دیگر از سوز و بوران خبری نیست. اگر با تور روسیه نوروز 99 قصد سفر به این سرزمین وسیع را داشته باشید، باید بدانید با اینکه سپیدی برف زمین را در بر گرفته، دمای هوا چندان سرد نخواهد بود. گستردگی این سرزمین، اختلاف زمانیِ یک تا هشت ساعته را میان شهرهای روسیه موجب شده است؛ پس در سفر به روسیه به این اختلاف زمانی توجه داشته بشید تا در طول سفرتان در تور روسیه با مشکلی مواجه نشوید. برای شناخت بیشتر این پهناور سرزمین، با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه شوید.

  تور روسیه نوروز

  برای اطلاع از ارزانترین قیمت تور روسیه نوروز 99 با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید. 

  تور روسیه نوروز

  روس‌های پیشین، دارای حکومتی نه‌چندان نیرومند در خاور اروپا بودند که نه از لحاظ وسعت با امروزش شباهتی داشت و نه به لحاظ قدرت سیاسی! در سدۀ چهاردهم میلادی، تمدن آن به‌صورت یک کشور متحد شکل گرفت؛ اما در روزهای آغازین سدۀ هجدهم میلادی، رنسانسی ریشه‌دار در تاروپود سازندۀ این کشور روی داد و با اصلاحاتی که تزار پتر کبیر پیاده کرد، این کشور را به امپراطوری عظیم و نیرومندی بدل ساخت که در تور نوروزی روسیه شاهد بازمانده‌های تاریخ این کشور خواهید بود. وجود قومیت‌های مختلف در تاریخ این کشور، جامعۀ وسیع امروزی را رقم زده و تنوع فرهنگی کنونی را خلق کرده است. بالغ بر 160 گروه مختلف از اقوامی همچون اسلاوها، باشقیر، تاتارها، ارتدکس‌ها، چچنی‌ها و بوداییان با نژاد روس پیوند خورد تا خلق شگرف محصولات فرهنگی امروز را رقم بزند. هنر روسی در شمایل نقاشی، موسیقی، جلوه‌های مینیاتوری و رقص نمایان شد و ادامۀ این رویه در ادبیات روسی شکفت. وجود کوله‌بار عظیم فرهنگی بر دوش ادیبان روسی موجب شد تا در بازۀ قرن نوزده تا بیست میلادی در ورطۀ رقابت از غرب پیشی بگیرند و آثار بی‌نظیر نویسندگانی همچون چخوف و تولستوی را به دنیای جاودان ادبیات جهان تقدیم کنند. ریشه‌های ادبیات روس را می‌توان در قرون وسطی و در برهه‌ای از تاریخ که اشعار حماسی سرگذشت روسیۀ کهن را به‌کلام تبدیل کرد، جست‌وجو کرد.

  یکی از تفاوت‌های عمدۀ فرهنگی روس‌ها که در تورهای روسیه نوروز 99 ، حس حیرتتان را برخواهد انگیخت، تنوع پوشش‌های سنتی مردمان روس است که ریشه در ژرفای تاریخ این کشور دارد. اوشانکا که در سده 14 تا 17 به‌عنوان کلاه رسمی این‌ کشور شناخته می‌شد، به‌عنوان شناسنامۀ فرهنگ روسی در سراسر گیتی شناخته شده است. اعتنای شوق‌آمیز قومیت‌های مختلف این کشور به موسیقی محلی، موجب ریشه‌دواندن آن در سراسر گسترۀ این کشور شد. تاثیر بسزای موسیقی در سرودهای حماسی، قشر اعظمی از مردم را سوی انقلاب‌های سده‌های نوزدهم و بیستم میلادی سوق داد و در برهه‌ای از تاریخ شمار بالای اقوام در این عرصه، آثار هنری ارزنده‌ای را خلق کرد.

  پایتخت تاریخی این کشور شهر زیبای مسکو، بزرگ‌ترین شهر قارۀ اروپا محسوب می‌شود. نام نامی این شهر از رود موسکوا برگرفته شده که رودی روان در غرب کشور روسیه است. بهاران در روسیه با آب‌شدن یخ‌ها همگام است و طراوت و لطافت دلپذیری را به هوای خشک این کشور می‌بخشد و جشنواره‌های موسیقی بهاره از روزهای نخست این فصل در پایتخت این کشور و دیگر شهرهای وسیع آن برگزار می‌شود تا در اردیبهشت‌ماه به اوج خود می‌رسد. علاوه‌بر فستیوال‌های موسیقی، جشنواره‌های فیلم مسکو در پاییزان سال‌های فرد برگزار می‌شود. یکی از یادگارهای فرهنگ و اما سیاسی روس، کاخ کرملین در مسکو است که به نمادی استوار از سیاست، سلطنت، کمونیسم و دموکراسی روس تبدیل شده است. این کاخ عظیم که یادگار قرن چهاردهم میلادی عنوان شده، تخت جلوس حاکمان این سرزمین است. ستون‌های زمردین این کاخ شاهد اتفاقات بزرگی بود که نه‌تنها کشور بلکه بر تاریخ جهان سایه افکند. ناپلئون بر سریرِ زرین آن تکیه کرد و سوختن مسکو را به تماشا نشست، لنین دیکتاتوری کارگری را در این اورنگ پیاده کرد، خروشچف جنگ سرد را به‌راه انداخت و یلتسین از روسیه نوین سخن گفت. میراث به‌جامانده از این رویدادهای تاریخی تاثیرگذار در موزۀ کاخ کرملین، گذشتۀ روسیه را به نمایش گذاشته است که گردشگران تور مسکو را با تاریخ این کشور آشنا می‌کند. این قلعۀ باستانی در روزگار معاصر نیز محل زندگی رئیس‌جمهور روسیه و استقرار قوه مجریه این کشور است.

  کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

  تور روسیه نوروز

  در سال 1555 میلادی، کلیسای ترینیتی سنت باسیل به دستور ایوان چهارم واسیلیویچ (ایوان مخوف) بنا شد. در زمان ساخت، این کلیسا بلندترین بنای شهر مسکو به‌شمار می‌رفت و در مرکز شهر قرار داشت. عنوان این بنای باستانی از نام قدیسی به عاریه گرفته شده که در قرن چهارم میلادی تاثیرات بنیادینی بر الهیات مسیحی و ساختار کلیسای مسیحی داشت. این کلیسا در میدان سرخ مسکو قرار دارد و در سال 1929 میلادی، همگام با سکولاریزاسیون تغییر کاربری داد و به موزه تبدیل شد. در تورهای مسکو نوروز 99 از زیبایی‌های خارق‌العادۀ این بنا لذت ببرید؛ جالب است بدانید زیبایی خیره‌کنندۀ این بنا، ایوان مخوف را تحت تاثیر قرار داد و دستور داد تا چشمان معمار زبردست آن‌را کور کنند تا نتواند بنایی به این زیبایی طراحی کند. به‌جرات می‌توان گفت که این بنای حیرت‌انگیز تا به امروز رقیبی در ظرافت معماری نداشته است. برای بهره‌مند شدن از این همه زیبایی در تورهای مسکو، می‌توانید برای تورهای نوروزی مسکو آماده شوید و یکی از انواع آن؛ تور ارزان مسکو نوروز 99 یا تور لحظه‌آخری مسکو نوروز 99 را انتخاب کنید.

  موزۀ آرمیتاژ سن پترزبورگ

  تور روسیه نوروز

  شمالی‌ترین شهر پرجمعیت جهان، شهر سنت‌پترزبورگ است که روزگاری پایتخت این کشور به‌شمار می‌رفت. شب‌های سپید سن ‌پترزبورگ، عنوانی‌ست که بسیار به‌گوشتان رسیده است؛ در بدو ورود تابستان به این سرزمین، خورشید بیشتر از همیشه میهمان آسمان است و شهر هرگز در تاریکی شب فرونمی‌رود. شب‌های سپید پدیده‌ای‌ست که مورد توجه گردشگران تور سن پترزبورگ قرار گرفته است؛ اما آثار باستانی بسیاری در این وادی خودنمایی می‌کنند که خاطرات بسیاری را یادآور روزگار معاصر شده است. موزه ارمیتاژ (آرمیتاژ یا هِرمیتاژ)، یکی از بناهای شگرف این شهر است که سه میلیون اثر هنری را در دل جای داده است. موزه ارمیتاژ یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های جهان و از قدیمی‌ترین گالری‌های هنری به‌شمار می‌رود که در نوع خود منحصربه‌فرد است. در تور نوروزی سن پترزبورگ از هیبت این بنای زیبا دیدن کنید و غرق در زیبایی‌های بصری آثار جای گرفته در آن شوید. لازم است بدانید تورهای نوروزی سن پترزبورگ نوروز 99 به‌صورت تور ارزان سنت پترزبورگ نوروز 99 و تور لحظه آخری سن پترزبورگ نوروز 99 هم ارائه می‌شود.

  آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  نویسنده: صحرا فرنیا