.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور داخلی نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 640,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های مشهد
  قیمت از 1,495,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های کیش
  قیمت از 1,200,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: دو شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های قشم
  قیمت از 2,300,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های شیراز
  قیمت از 1,710,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های اصفهان
  قیمت از 1,390,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های یزد
  قیمت از 1,930,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های تبریز
  قیمت از 560,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های کرمانشاه
  قیمت از 498,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های همدان
  مشاهده نظرات کاربران

  سرزمین چهارفصل پارسی، شگفتی‌های خیره‌کنندۀ بسیاری را در گوشه‌گوشۀ خاک زرینش جای داده و هرازگاهی رگه‌هایی از تمدن و فرهنگ غنی خود را از زیر خروارها خاک به بیرون می‌کشاند تا یادآور شود چه تاریخ پر فرازونشیبی را از سر گذرانده است. خاک حاصلخیز فلات پرآب ایران و تمدن ژرف و باستانی این سرزمین، بارها آماج حملات و حوادثِ گاه‌ویران‌کننده قرار گرفت، گاه در بر هجوم بیگانگان ایستادگی از خود نشان داد و گاه پس از روزگار گذار، کمر راست کرد و دوباره شکفت. این سرزمین فراخِ فرید از هزاره‌های دور تا به امروز میزبان آریایی‌های خوش‌سیرت و پایه‌گذار تجارت، کشاورزی و خلق آثار هنری بوده است. روزگاری هیبت و شوکتش در سراسر کرۀ خاکی مثل و مانندی نداشته و طبیعت بی‌همتا و بهت‌آورش در هر گوشه‌ای، رنگی منحصر را به نمایش گذاشته است. در هر سویی کنکاش در این خاک پرگهر با تور زمینی به‌نحوی شگفتی‌آفرین بوده و در سویی دیگر پیمایش آسمان نیلگونش در تور هوایی مقدر آمده است؛ اما هم‌زمان با نوروز پارسی، قدوم سبز بهار نیز به سرزمین گستردۀ ایران می‌رسد و تورهای نوروزی داخلی را پر بار تر از گذشته رونق می‌بخشد. با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید.

  تور مشهد نوروز 98

  از جمله سفرهای داخلی که در همۀ روزهای سال به واسطۀ حضور متبرک حرم مطهر وارث امین، امام رضا علیه‌السلام ، میان مومنان آستانش طرفدارانی دارد، شهر مشهد است که در همۀ فصل‌های سال تور مشهد را پر ازدحام کرده است. بهار جان تازه‌ای به طبیعت ییلاق‌های حومۀ شهر می‌دمد و هوای دلچسب و خنکی را برای گردشگران تور نوروزی مشهد به‌ارمغان می‌آورد. قلم بهار به دامنه‌های سرسبز سلسله جبال هزارمسجد در روزهای آغازین سال، سایه‌ای یشمین می‌زند و به زیبایی چشم‌اندازهای طبیعی آن می‌افزاید. علاوه‌بر جلوه‌های طبیعی و طنازی‌های آفرینش در تور مشهد نوروز 98، مراکز خرید مشهد نیز از شور و نشاط خاصی برخوردار خواهند بود. این شهر بر ژرفای تاریخ نیز تاثیر بسزایی داشته و از یادبودهای آن می‌توان بر جاذبه های تاریخی فرهنگی مشهد‌؛ همچون آرامگاه پیر پالاندوز مشهد، موزه نان مشهد، آرامگاه نادر شاه افشار و مسجد گوهر شاد اشاره داشت.

  2.jpg


     
  قیمت تور مشهد ، قیمت بلیط مشهد ارزان ، تور لحظه آخری مشهد، قیمت تور مشهد نوروز 98 و هرآنچه در نظر دارید را از آژانس هواپیمایی مانلی پرواز بخواهید تا سفری بی‌نقص را تجربه کنید.

  3.jpg

   تور کیش نوروز 98

  آب‌وهوای مطبوع بهاران در جزیرۀ مرجانی کیش، شگفتی طبیعی و باستانی میان موج‌های غلتان و پرتلاطم خلیج فارس، گردشگران بسیاری را به‌سوی خود روانه کرده است. تپش مواج جمعیت میان مراکز خرید کیش در تور نوروزی کیش حاصل از لطافت هوای این سرزمین خشک و کم‌بارش در اوایل بهار است. علاوه‌بر جلوه‌های خوش‌نقش طبیعت در سواحل عاجی‌رنگ این سرزمین مرجانی، بازمانده‌های شگفت‌انگیز به‌جا مانده از دوران قیاصره و سیستم آبرسانی دوهزارساله، ذکاوت و فراست انسان آن روزگاران را به نمایش گذاشته است. در جزیره کیش، علاوه بر قدم‌زدن میان زمین و زمان و لذت‌بردن از دیدنی‌ها و شگفتی‌های حیرت‌انگیز و جاذبه های گردشگری کیش، می‌توانید چشیدن غذاهایی را که مختص بومیان این منطقه است و نشان از سنت دیرینۀ این خطه دارد، تجربه کنید. ورود بهاران هم‌زمان با نوروز ایرانی به ایرانمان رخ می‌دهد و تور کیش نوروز 98 با تنوع بالایی همچون تور ارزان کیش نوروز 98 و تور لحظه‌ آخری کیش نوروز 98 در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد. در تورهای کیش نوروز 98 از جاذبه‌های گردشگری کیش همچون کاریز کیش، کلبۀ هور کیش، باغ راه ایرانی کیش، روستای باغو کیش، درخت سبز کیش، کشتی یونانی و... دیدن کنید.

  تور شیراز نوروز 98

  4.jpg

  چشمۀ جوشان علم و هنر پارسی در دامنه‌های امن زاگرس گسترده شده و به یقین می‌توان گفت که بهاران شیراز، خلد برینی زمینی را به‌نمایش می‌گذارد. در تور شیراز نوروز 98 به مهد ادب و فرهنگ پارسی قدم بگذارید و رایحۀ بهاران را به جان استشمام کنید. مردمان خونگرم و مهمان‌نواز شیرازی احساس غربت در شهری دور از منزلتان را محو می‌کنند و طعم غذاهای لذیذ شیرازی با روش خاص در طبخ، در یادتان ثبت خواهد ماند. آنچه که فرهنگ و دیرینۀ شیراز، شهر راز را تشیل داده، با تاریخ ایران و کشورهای همسایۀ امروز عجین گشته و بناهای باشکوهی را از خود به‌جا گذاشته است. آثار به‌جا مانده از شهر پارسه، ارگ کریم‌خان، نقش رستم و بنای پر ابهت پاسارگاد که منسوب به کوروش کبیر، پادشاه هخامنشی است، موید قدمت تاریخی این پهنۀ اسرارآمیز است. همۀ آنچه گفته شد و آنچه فرصت حضور در این بیان را پیدا نکرد، تورهای شیراز نوروز 98 را چه به‌صورت تور ارزان شیراز نوروز 98 و چه تور لحظه آخری شیراز نوروز 98، پر طرفدار و پر ازدحام کرده است. 

  تور قشم نوروز 98

  منوط به ذائقه و طبع هر فردی، تمام فصول و ایام قشم می‌تواند لحظات حیرت‌انگیزی را برای گردشگران رقم می‌زند و ممکن است زمان، جزو فاکتورهای مهم برای انتخاب مقصد سفر قرار نگیرد؛ چراکه آبتنی در آب‌های خلیج، حتی در فصل گرم و سوزان جزیره می‌تواند نیکو باشد؛ اما بهترین زمان سفر به جزیره‌های جنوبی ایران؛ جزیرۀ کیش و قشم، زمستان و اوایل بهار است. در این میانه حال و هوای شرجی آن‌ها، مطبوع و دلپذیر خواهد بود و همانند تابستان، سوزان و مرطوب جلوه‌گر نیست. به همین دلیل است که تورهای قشم نوروز 98 در هر دو نوع تور ارزان قشم نوروز 98 و تور لحظه آخری قشم نوروز 98 پرازدحام است. چراکه می‌توان بی‌پروا تن به کبود دریا ‌سپرد و از هرم سوزان تابش مستقیم خورشید در تابستان دوری ورزید؛ اما در روزهای سوزان تابستان، ارزانی بر مراکز خرید قشم حاکم است. در این پارۀ احاطه شده از نیلی دریا، دیدنی‌هایی همچون ساحل صخره‌ای اریگو، گنبد نمکی نمکدان، درۀ ستارگان یا استاله، قلعۀ پرتغالی‌ها، ژئوپارک، چشمۀ کارگاه، چشمۀ گوری و ... در تور قشم نوروز98 چشم انتظار مهمانان جزیرۀ قشم هستند.

   

  مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  نویسنده: صحرا فرنیا