.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور کوش آداسی نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 6,090,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: سان اکسپرس
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  قیمت از 5,920,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  قیمت از 5,590,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  قیمت از 6,080,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: زاگرس
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  مشاهده نظرات کاربران

  تور کوش آداسی نوروز

  تور کوش آداسی نوروز یکی از پکیج هایی است که مانلی پرواز برای ایام نوروز ارائه می دهد. در تور نوروز کوش آداسی می توانید از جاذبه های بسیاری بازدید داشته باشید و همچنین به انجام فعالیت های بپردازید. در ادامه با جزئیات پکیج تور نوروز کوش آداسی و همچنین جاذبه هاو قیمت تور نوروز کوش آداسی بیشتر آشنا می شویم.

  تور کوش آداسی نوروز

  آب وهوای کوش آداسی در نوروز

  تورکوش آداسی نوروز در بهترین زمان ممکن ارائه می شود ؛ زیرا در این زمان آب و هوا بسیار مساعد می باشد و می توانید از تماشای جاذبه های بسیاری لذت ببرید با انتخاب تور نوروز کوش آداسی در فروردین ماه دارای حداکثر دما ۱۶ حداقل دما ۹ می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آب وهوا در تور نوروز کوش آداسی، می توانید به صفحه تور کوش آداسی مراجعه نمایید.

  قیمت تور نوروز کوش آداسی

  قیمت تور نوروز کوش آداسی بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید، متفاوت خواهد بود.قیمت تور نوروز کوش آداسی به صورت میانگین از 5 میلیون تومان آغاز و تا 9 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشید.

  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در تور کوش آداسی نوروز

  در تور نوروز کوش آداسی جاذبه های بسیاری منتظر شماست. از بناهای تاریخی گرفته تا بوتیک ها، پارک ها، سواحل و بسیاری جاذبه های دیدنی کوچک و بزرگ که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد. از جمله جاذبه های مهم کوش آداسی می توان به معبد آرتمیس،خانه مریم مقدس، مسجد عیسی بی، پارک آبی آدا لند، جزیره تورتوگا، پارک آبی تورتوگا و پارک آبی آتلانتیس و قلعه کوش آداسی می توان اشاره کرد. از جمله زیباترین و محبوب ترین سواحل کوش آداسی می توان به ساحل PARADISE،ساحل SILVER SAND،ساحل DIAMOND،ساحل LONG،ساحل LADIES و ساحل DOWNTOWN اشاره نمود. در تور نوروز کوش آداسی می توانید تجربه آب تنی در پارک های آبی را نیز تجربه نمایید که چند مورد از آن ها شامل، Adaland، Longbeach Aquaresort و Aquafantasy می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور نوروز کوش آداسی می توانید به صفحه تور لحظه آخری کوش آداسی مراجعه نمایید.

  تور کوش آداسی نوروز

  هزینه ها در کوش آداسی

  علاوه بر هزینه های تور و بلیط ، هزینه های دیگری نیز در تور کوش آداسی نوروز وجود دارد که شامل هزینه خورد و خوراک و هزینه حمل و نقل، می شود. بهترین وسیله برای گشتن در شهر مینی بوس است که آن را کوش آداسی دلموش می نامند. با استفاده از دلموش ها می توانید از تمامی جاذبه ها دیدن کنید. علاوه بر دلموش امکان استفاده از تاکسی و اتوبوس نیز وجود دارد که هزینه آن ها به شرح زیر می باشد :

  هزینه بلیط یک طرفه اتوبوس ۲.۵ لیر

  هزینه یک لیتر بنزین ۶ لیر

  هزینه آغاز کرایه تاکسی ۶ لیر

   


  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خورد و خوراک در تور نوروز کوش آداسی، به صفحه تور کوش آداسی مراجعه کنید.

  تور کوش آداسی نوروز

  توصیه های مانلی پرواز

  اگر قیمت و هزینه های سفر برای تان مهم است، پیشنهاد می کنیم به صفحه تور کوش آداسی نوروز مراجعه کرده و اطلاعات مفیدی را در این رابطه به دست آورید.

  علاوه بر تور نوروش کوش آداسی، تورهای بدروم و استانبول نیز از جمله پکیج های نوروزی هستند که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تور استانبول و یا تور بدروم مراجعه نمایید.