.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور وان نوروز

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت:
  نوع سفر: قطار سالنی/کوپه
  هتلهای شهر: هتل های وان
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت:
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های وان
  مشاهده نظرات کاربران

  تور وان نوروز

  تور وان نوروز یکی از پکیج های مانلی پرواز است که همراه با خدمات و شرایط متفاوتی ارائه می شود. در تور وان نوروز می توانید از جاذبه های بسیاری بازدید داشته و همچنین در بهترین هتل ها اقامت کنید. در ادامه با شرایط و جزئیات پکیج تور وان نوروز بیشتر آشنا خواهیم شد.

  تور وان نوروز

  آب و هوای وان در نوروز

  در تور وان نوروز می توانید از آب وهوای خنک و مطبوع نهایت لذت را ببرید. آب وهوای وان کوهستانی و خنک است و به صورت کلی می توان گفت حداقل و حداکثر دما در فروردین ماه  7 و 19 درجه می باشد.

  قیمت تور وان نوروز

  قیمت تور وان نوروز به عوامل بسیاری هم چون نوع پرواز، هتل و مدت زمان اقامت بستگی دارد ؛ اما به صورت کلی می توان گفت قیمت تور وان نوروز از یک میلیون تومان آغاز شده و تا 2 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشد.


  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در تور وان نوروز

  تور وان نوروز یکی از کم هزینه ترین تورهایی است که می توانید در ایام نوروز تجربه کنید. وان اگرچه شهری مدرن نیست ؛ اما جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری دارد که قطعا بازدید آن ها خالی از لطف نخواهد بود. در این شهر می توانید از جاذبه های طبیعی بسیار هم چون دریاچه ها و آبشار ها بپردازید و همچنین از بناهای تاریخی اطلاعات مفیدی را به دست آورید. دریاچه وان یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی وان محسوب می شود و در این دریاچه می توانید به شنا و قایق سواری بپردازید. چندین کلیسا و قلعه تاریخی نیز در وان به چشم می خورد که هر کدام روایت داستان هایی متفاوت از تاریخی پر فراز و نشیب را در خود دارند. یکی از جاذبه های شهر وان گربه های این شهر هستند که دارای نژادی خاص بوده و چشمانی با رنگ های متفاوت دارند. این گربه ها در اطراف دریاچه وان بسیار بیش تر از مناطق دیگر به چشم می خورند. در تور وان نوروز می توانید از جاذبه های تاریخی بسیاری نیز هم چون قلعه ها، موزه ها و کاخ ها بازدید داشته باشید. جزیره آختامار نیز از جمله جاذبه های مهم و دیدنی وان محسوب می شود.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور وان نوروز می توانید به صفحه تور وان مراجعه نمایید.

  تور وان نوروز

  تور وان نوروز و بهترین هتل ها

  در تور وان نوروز می توانید از خدمات هتل های بسیاری بهره مند شوید. این هتل ها از 2 تا 5 ستاره هستند و هر کدام دارای شرایط و خدمات متفاوتی می باشند. در ادامه برخی از بهترین هتل های وان را معرفی خواهیم کرد. در صورتی که قیمت ها و هزینه ها برای تان مهم است، پیشنهاد می کنیم به صفحه تور ارزان وان برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هتل های ارزان مراجعه نمایید.

  Milano hotel

  Grand hotel

  Elitworld hotel

  Mirva hotel

  MaviTuana Hotel

  Side Van hotel


  هزینه ها در وان

  در تور وان نوروز علاوه بر هزینه های بلیط وتور هزینه های خورد و خوراک و حمل و نقل نیز باید در نظر گرفته شوند. در ادامه جزییات هزینه های حمل و نقل را بیشتر بررسی خواهیم کرد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات هزینه های خورد و خوراک به صفحه تور وان مراجعه کنید.

  هزینه شروع تاکسی 3 لیر

  هزینه یک لیتر بنزین 6 لیر

  هزینه اجاره خودرو 65 لیر

   


  توصیه های مانلی پرواز

  تور استانبول، نیز از جمله پکیج های نوروزی مانلی پرواز می باشد که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور استانبول نوروز می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.