.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور بدروم نوروز

  نوع نمایش:
  مشاهده نظرات کاربران

  تور بدروم نوروز

  تور بدروم نوروز یکی از پکج های نوروزی مانلی پرواز است و برای ایام نوروز ارائه می شود. در این پکیج امکان استفاده از خدمات متفاوتی وجود دارد و هم چنین هتل های متعددی با امکانات مختلفی ارائه خواهد شد. در ادامه با جزئیات این پکیج، جاذبه های بدروم، هزینه ها در بدروم بیشتر آشنا خواهیم شد.

  تور بدروم نوروز

  آب و هوای بدروم نوروز

  با انتخاب تور بدروم نوروز آب وهوایی مساعد و کم نظیر در انتظار شما خواهد بود. تور بدروم نوروز چیزی نیست جز طبیعت تازه ، بوی گل و سبزی دشت های بی انتها . آب وهوا در فصل بهار مشابه پاییز است با این تفاوت که غیر قابل پیش بینی تر می شود . گاهی رگبار باران ، گاهی آفتاب و گاهی هم با باد غافل گیر خواهید شد. به صورت کلی می توان گفت دما از 14 تا 38 درجه متغیر خواهد بود.

  قیمت تور نوروز بدروم

  قیمت تور بدروم نوروز به عوامل بسیاری همچون نوع هتل، نوع پرواز و مدت زمان اقامت می تواند بستگی داشته باشد ؛ اما به صورت کلی می توان گفت قیمت تور نوروز بدروم از 4 میلیون تومان آغاز و تا 12 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تور نوروز بدروم، با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در تور بدروم نوروز

  در تور بدروم نوروز جاذبه های بسیاری وجود دارد که می توانید از تماشای آن ها لذت ببرید. قلعه سنت پیتر یکی از جاذبه هایی است که پیشنهاد می دهیم در تور بدروم نوروز از آن بازدید داشته باشید. قلعه سنت پیتر بین سال‌های ۱۴۰۲ تا ۱۴۳۷ توسط شوالیه‌ سنت جان ساخته شد و در طول تاریخ تغییراتی در داخل و بیرون آن به وجود آمد. یکی از موزه های شاخص و قابل توجه در تور بدروم نوروز که پیشنهاد می دهیم از آن بازدید داشته باشید، موزه باستان شناسی زیر آب بدروم است. در این موزه می توانید اشیائی تاریخی که زیر آب کشف شده را بیابید.

  آرامگاه هالیکارناسوس که یکی از عجایب هفت گانه جهان محسوب می شود نیز از جمله جاذبه های مهم بدروم محسوب می شود. این آرامگاه اگرچه در طول تاریخ آسیب های فراوانی دیده اما هنوز توسط بسیاری از افراد بازدید می شود. از جمله دیگر جاذبه های تاریخی بدروم می توان به دروازه میندوس و آمفتی تئاتر بدروم، اشاره کرد. سواحل معروف بدروم که قطعا بازدید آن ها خالی از لطف نخواهد بود، ساحل یاهسی، خلیج بارداکچی و جزیره خرگوش می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور بدروم نوروز به صفحه تور لحظه آخری بدروم مراجعه کنید.

  تور بدروم نوروز

  بهترین هتل ها در بدروم

  در تور بدورم نوروز امکان استفاده از خدمات هتل های بسیاری وجود دارد که در ادامه به برخی از مهترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

  Mandarin Resort & Spa

  The Marmara

  Voyage

  Labranda TMT  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتل های 5 ستاره می توانید به صفحه تور بدروم مراجعه کنید.

  تور بدروم نوروز

  هزینه ها در تور بدروم نوروز

  علاوه بر هزینه های تور و بلیط، هزینه خورد و خوراک، هزینه بازدید از جاذبه ها و هزینه حمل و نقل نیز در تور بدروم نوروز وجود دارد.

  هزینه اجاره اتوموبیل 129 لیر

  بلیط یک طرفه اتوبوس 20 لیر 

  هزینه آغاز کرایه تاکسی 4 لیر

   


  برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خورد و خوراک و هزینه بازدید از جاذبه ها در تور بدورم نوروز می توانید به صفحه تور بدورم مراجعه نمایید.

  توصیه های مانلی پرواز

  اگر هزینه ها و قیمت تور بدروم نوروز برای شما مهم است، پیشنهاد می کنیم از پکیج های تور ارزان بدروم استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تورهای ارزان تر می توانید به صفحه تور ارزان بدروم مراجه نمایید.

  تور آنتالیا، تور مارماریس و تور کوش آداسی نیز از جمله پکیج های نوروزی مانلی پرواز هستند که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج ها می توانید با مانلی پرواز تماس بگیرید

  متأسفانه در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد که شرایط انتخاب شده را برآورده کند.