.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور استانبول نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 3,230,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر تور
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 3,630,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 3,830,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: هشت شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  مشاهده نظرات کاربران

  تور استانبول نوروز

  تور استانبول نوروز از جمله پکیج هایی است که مانلی پرواز برای نوروز ارائه می دهد. در ادامه جزئیات پکیج به همراه اطلاعات اضافی در رابطه با آب هوای استانبول در نوروز، قیمت تور نوروز استانبول، جاذبه های استانبول و هزینه ها در استانبول را بررسی خواهیم کرد.

  تور استانبول نوروز

  آب و هوای استانبول در نوروز

  استانبول در نوروز آب و هوای بسیار مساعدی داشته و این زمان بهترین انتخاب برای تور استانبول می تواند باشد. بهترین زمان برای تور استانبول بهار است. در فصل بهار آب و هوا عالی بوده و اصلا گرم نیست. مخصوصا شب ها که کاملا خنک می شود. با انتخاب تور استانبول نوروز، حداقل دما ۹  و حداکثر دما ۱۷ خواهد بود.

  با چه قیمتی تور استانبول نوروز 99  را می توان گرفت

   قیمت تور استانبول نوروز 99 به عوامل بسیاری می تواند بستگی داشته باشد که شامل نوع پرواز، هتل، مدت زمان اقامت و .... می شود. به صورت کلی می توان گفت قیمت تور استانبول نوروز 99 از 6 میلیون تومان آغاز شده و تا 9 میلیون تومان بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید، می تواند ادامه داشته باشد.

  تور استانبول نوروز


  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در تور استانبول نوروز

  در تور استانبول نوروز جاذبه های متعددی وجود دارد که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید. در میان تمامی جاذبه های استانبول، بناهای تاریخی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و از می توان گفت اصلی ترین جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می شوند. ایا صوفیه از جمله مکان هایی است که باید حتما از آن بازدید داشته باشید. در این موزه می توانید معماری پیشرفته ای که مربوط به دوران گذشته است به تماشا بنشینید. پس از ایا صوفیه، مسجد آبی می تواند انتخاب مناسبی باشد. در این مسجد که پوشیده شده با کاشی های آبی است، به مامنی سرشار از آرامش می رسید. پس از مسجد آبی، کاخ دولما باغچه، کاخ توپکاپی می توانند انتخاب های مناسبی باشند. در تور استانبول نوروز تنگه بسفر را نیز نباید از دست داد هم چنین زیبایی های خیابان استقلال و بوتیک ها و کافه های میدان تکسیم را که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند. در تور استانبول نوروز بازدید از جزایر پرنس نیز می تواند تجربه جالبی باشد. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد جاذبه های استانبول نیاز دارید، به صفحه تور لحظه آخری استانبول مراجعه کنید.

  تور استانوبل نوروز

  تور نوروز استانبول و بهترین هتل ها

  در تور نوروز استانبول می توانید از خدمات هتل های بسیاری بهره مند شوید که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  Ajwa

  Stay Bosphorus 

  Akbiyik Suite

  Romance

  Meretto

  Four Seasons 

  Inqlusif

  Neorion    

  Peradays

  Ibrahim Pasha  


  برای استفاده از خدمات هتل های ارزان تر در تور استانبول و کاهش قیمت تور استانبول نوروز 99، به صفحه تور ارزان استانبول  مراجعه کنید.

  هزینه ها در استانبول

  علاوه بر هزینه های تور و بلیط در تور استانبول نوروز هزینه های دیگری نیز خواهید داشت. هزینه های خورد و خوراک و حمل و نقل نمونه از این موارد است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. در تور استانبول نوروز برای بازدید از جاذبه ها علاوه بر تاکسی می توانید از اتوبوس و مترو نیز استفاده کنید که هزینه های آن ها به شرح زیر است :

  هزینه یک بلیط اتوبوس یک طرفه ۳ لیر

  هزینه تاکسی از ۴ لیر

  هزینه یک لیتر بنزین ۷ لیر

   


  برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تفریحات در تور استانبول نوروز می توانید به صفحه تور استانبول مراجعه کنید.

  تور استانبول نوروز

  توصیه های مانلی پرواز

  اگر قیمت تور و هزینه ها برای شما مهم است، پیشنهاد می کنیم به صفحه تور استانبول ارزان برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

   تور استانبول نوروز، در پکیج های مختلفی ارائه شده و همچنین با پروازهای متفاوتی بسته می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج ها و قیمت تور استانبول نوروز 99 با کارشناسان مانلی پرواز در تماس باشید.