.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور آنکارا نوروز

  نوع نمایش:
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت:
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های آنکارا
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت:
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های آنکارا
  مشاهده نظرات کاربران

  تور آنکارا نوروز

  تور آنکارا در نوروز یکی از پکیج هایی است که مانلی پرواز برای ایام نوروز ارائه می دهد. در تور آنکارا می توانید از جاذبه های بسیاری بازدید داشته باشید. در ادامه با جزئیات تور آنکارا نوروز و همچنین جاذبه ها و قیمت تور نوروز آنکارا بیشتر آشنا می شویم.

  تور آنکارا نوروز

  آب و هوای آنکارا

  تور آنکارا نوروز  یکی از بهترین تورهایی است که می توانید در نوروز انتخاب نمایید. آنکارا یکی از شهرهای خوش آب و هوای ترکیه محسوب می شود فصل های بهار و پاییز بهترین زمان برای انتخاب تور آنکارا هستند. با انتخاب تور آنکارا نوروز حداقل دما منفی 2 درجه و حداکثر دما 11 درجه خواهد بود.

  قیمت تور آنکارا نوروز

  قیمت تور آنکارا نوروز به عوامل بسیاری همچون نوع هتل، مدت زمان اقامت و نوع پرواز می تواند بستگی داشته باشد. اما به صورت کلی می توان گفت قیمت تور آنکارا از 2.500.000 تومان آغاز شده و تا 4 میلیون تومان می تواند ادامه داشته باشد که در ایام نوروز این قیمت ها قطعا کمی تغییر خواهند کرد.

  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در آنکارا

  در تور آنکارا  نوروز می توانید از جاذبه های بسیاری بازدید داشته باشید. در این شهر جاذبه های متنوعی از جنس تاریخ، فرهنگ و هنر در انتظار شما خواهد بود. از برج آناتولی که نماد شهر استانبول است و می توانید از روی آن چشم اندازی بی نظیر رو به شهر داشته باشید گرفته تا رودخانه ها، برج ها و معبدهای این شهر که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند. از جمله مهمترین جاذبه های تاریخی آنکارا می توان به حمام رومی، قلعه آنکارا،برج آتاکوله و مسجد مال‌تپه اشاره کرد.

  تور آنکارا نوروز

  بهترین هتل ها در تور آنکارا نوروز

  در تور آنکارا نوروز می توانید از خدمات هتل های بسیاری بهره مند شوید که در ادامه به برخی از مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

  هتل Point

  هتل Atli

  هتل Lugal

  هتل JW Marriott

  هتل Anadolu

  هتل Bera

  هتل Ickale

  هتل Warwick

  هتل Latanya

  هتل Metropolitan


  اگر قیمت و هزینه تور برای شما مهم است، پیشنهاد می کنیم از خدمات هتل های ارزان تر که شامل هتل های 3 ستاره می شود، استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتل های سه ستاره به صفحه تور ارزان آنکارا مراجعه کنید.

  هزینه ها در آنکارا

  در تور آنکارا نوروز علاوه هزینه های تور و بلیط، هزینه های خورد و خوراک، حمل و نقل و بازدید از جاذبه ها نیز وجود دارد. هزینه های خورد و خوراک در آنکارا به شرح زیر است :

  هزینه یک وعده غذا در رستوران ارزان 24.5 لیر

  هزینه یک وعده غذا برای دو نفر در رستوران متوسط 90 لیر

  هزینه یک وعده غذا برای دو نفر در رستوران متوسط 90 لیر

  هزینه یک ساندویچ در مک دونالد 20 لیر

  هزینه یک لیتر شیر 4.5 لیر

  هزینه یک قرص نان 2.5 لیر

  هزینه 12 عدد تخم مرغ 9 لیر

   


  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های حمل و نقل و هزینه های بازدید از جاذبه ها به صفحه تور آنکارا مراجعه نمایید.

  توصیه های مانلی پرواز

  در تور آنکارا نوروز، برای کاهش هزینه ها می توانید از مانلی پرواز کمک بگیرید ؛ در صفحه تور ارزان آنکارا اطلاعاتی مفید در رابطه با این موضوع را جمع آوری کرده ایم که می توانید برای اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه تور ارزان آنکارا مراجعه کنید.

  در صفحه تور لحظه آنکارا نیز در مورد جاذبه ها و رستوران های این شهر اطلاعاتی مفصل آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تور لحظه آخری آنکارا مراجعه کنید.