.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور ترکیه نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 3,990,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 4,950,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 3,230,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: ایران ایر تور
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 4,990,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: پنج شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 5,390,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های آنتالیا
  قیمت از 3,630,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: قشم ایر
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 3,830,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: هشت شب
  نوع سفر: هوایی
  هتلهای شهر: هتل های استانبول
  قیمت از 6,090,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: سان اکسپرس
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  قیمت از 5,920,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: شش شب
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های کوش آداسی
  مشاهده نظرات کاربران

  تور ترکیه نوروز

  تور ترکیه نوروز از جمله پکیج های مانلی پرواز برای ایام نوروز است. در تور ترکیه نوروز می توانید از بسیاری شهرهای ترکیه از جمله استانبول، آنتالیا، مارماریس، کوش آداسی، ازمیر و... بازدید داشته باشید. در صورتی که قصد انتخاب تور ترکیه نوروز را دارید، لازم است اطلاعات مفیدی را در مورد آب وهوای ترکیه، هزینه ها، جاذبه ها و بهترین هتل در تور ترکیه نوروز به دست آورید.

  تور ترکیه نوروز

  تور ترکیه نوروز، استانبول

  در تور ترکیه نوروز، اگر استانبول را انتخاب کنید، جاذبه های تاریخی بسیاری منتظر شما خواهد بود. از جاذبه های تاریخی گرفته تا پارک ها، موزه ها، گالری ها و بسیاری جاذبه های دیگر که در صفحه تور استانبول نوروز می توانید این جاذبه ها را مطالعه کنید. اگر به دنبال هتل های لوکس هستید، می توانید به صفحه تور استانبول مراجعه کنید و اگر هم هزینه ها برای تان مهم نیست، می توانید به صفحه تور ارزان استانبول مراجعه کنید. فراموش نکنید که حتما تور استانبول نوروز را از یک ماه قبل از سفر رزرو نمایید و پرواز و هتل تان را مشخص کنید ؛ زیرا در ایام نوروز ترافیک سفرها بسیار بیشتر بوده و ممکن است تمامی هتل ها و پروازهای مورد نظرتان، تکمیل ظرفیت شوند.

  تور ترکیه نوروز،آنتالیا

  پس از استانبول، آنتالیا دومین مقصدی است که برای نوروز و همچنین فصل های گرم در میان ایرانیان محبوب است. اگر در تور ترکیه نوروز، به دنبال شهرهای آفتابی هستید، توصیه می کنیم آنتالیا را انتخاب کنید. البته در این شهر علاوه بر سواحل، جاذبه های کوچک و بزرگ بسیاری نیز در انتظار شما خواهد بود که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه ها در تور آنتالیا نوروز لازم است  به صفحه تور لحظه آخری آنتالیا مراجعه کنید. در صفحه تور آنتالیا و تور ارزان آنتالیا نیز انواع هتل های لوکس و معمولی بررسی شده اند که می توانید به آن صفحات برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

  تور ترکیه نوروز، مارماریس

  در تور ترکیه نوروز، با انتخاب مارماریس قطعا سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. اگرچه بسیاری تور مارماریس نوروز را در فصل های سرد انتخاب می کنند ؛ اما لازم است بدانید تور مارماریس نوروز در ایام نوروز نیز بسیار لذت بخش خواهد بود ؛ زیرا در این ایام آب و هوا ملایم بوده و می توانید حتی از تفریحات آبی نیز لذت ببرید. با انتخاب تور ترکیه نوروز در مارماریس، جاذبه های بسیاری منتظر شما خواهد بود که شامل، سواحل زیبا با آب های فیروزه ای، پارک های آبی، قلعه ها، موزه ها، روستا ها و جاذبه های طبیعی بسیار می شود. اگر در مورد جاذبه ها در تور مارماریس نیاز به اطلاعات دقیق و مفصل تری دارید می توانید به صفحه تور لحظه آخری مارماریس مراجعه کنید.  در تور ترکیه نوروز با انتخاب مارماریس، گزینه های بسیاری را برای اقامت در دسترس خواهید داشت که شامل هتل های لوکس و ارزان قیمت می شود. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هتل های لوکس، می توانید به صفحه تور مارماریس و برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هتل های ارزان به صفحه تور ارزان مارماریس مراجعه کنید.

  تور ترکیه نوروز

  تور ترکیه نوروز، کوش آداسی

  کوش آداسی نیز از جمله مقصد های محبوب در تور ترکیه نوروز است که می توانید برای ایام نوروز در نظر بگیرید. شاید تصور کنید کوش آداسی تنها دارای جاذبه های طبیعی است ؛ اما باید به شما بگوییم که این طور نیست و در تور کوش آداسی نوروز، جاذبه های تاریخی بسیاری نیز وجود دارد که بیشتر مربوط به دوره رومیان و مسیحیان می شود. پارک آبی کوش آداسی نیز از جمله جاذبه های مشهور این منطقه است. در تور کوش آداسی نوروز، تابستان ها گرم و مرطوب است و زمستان کمی سرد است. لازم است بدانید تور کوش آداسی در ایام نوروز می تواند یکی از ایده آل ترین زمان ها برای انتخاب این تور باشد. کوش آداسی یکی از مقصد های محبوب در تورهای ترکیه می باشد و به همین دلیل در این جزیره زیبا گزینه های متعددی را برای اقامت در دسترس خواهید داشت. اگر به دنبال هتل های لوکس برای اقامت هستید، به صفحه تور کوش آداسی و اگر به دنبال هتل های ارزان هستید، به صفحه تور ارزان کوش آداسی مراجعه کنید.

  تور ترکیه نوروز، آلانیا

  در تور ترکیه نوروز، آلانیا نیز می تواند از جمله مقصد های پر طرفدار باشد ؛ زیرا در این شهر جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری وجود دارد که قطعا بازدید آن ها خالی از لطف نخواهد بود. در تو آلانیا نوروز مهم ترین جاذبه ها شامل، کاخ آلانیا، غار معروف آلانیا، ساحل کلئوپاترا، موزه باستان شناسی و... می شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم به صفحه تور لحظه آخری آلانیا مراجعه کنید. جالب است بدانید در این شهر غاری وجود دارد که به دلیل داشتن شرایط خاص، بیماران آسمی را درمان می کند. در تور آلانیا نوروز اقامت گاه های متعددی با امکانات گسترده نیز وجود دارد که در شامل هتل های لوکس تا ارزان می شود.

  تور ترکیه نوروز، ازمیر

  ازمیر این روزها در میان ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد و بسیاری از ایرانی ها برای کسب و کار و حتی افتتاح شرکت های تجاری و خدماتی به این شهر سفر می کنند ؛ اما اگر در تور ترکیه نوروز، ازمیر را نیز به عنوان شهر محل اقامت تان انتخاب کنید نیز،بسیار خوب است. این شهر پس از آنکارا و استانبول، سومین شهر صنعتی ترکیه محسوب می شود و هر سال در آن نمایشگاه های متعددی نیز دایر می باشد. در این شهر علاوه بر رویدادهای صنعتی و نمایشگاهی، جاذبه های بسیاری نیز وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم. منطقه Alsancak از جمله جاذبه هایی است که پیشنهاد می دهیم از آن بازدید داشته باشید. این منطقه نشان دهنده، تاریخ و معماری زیبای این شهر بوده و همچنین دارای بوتیک ها و رستوران های بسیاری است. منطقه Kordonboyu نیز از جمله مواردی است که نباید از آن گذشت. در این منطقه که در کنار خط ساحلی است، می توانید از مناظر زیبای دریای اژه نهایت لذت را ببرید و همچنین از بوتیک ها و مغازه های برند فروشی خرید کنید. برج ساعت و باغ وحش ازمیر نیز از جمله جاذبه های آن محسوب می شوند. از آنجایی که ازمیر از جمله شهرهای صنتعی ترکیه محسوب می شود، در آن امنیت بالایی حکمفرماست و همچنین انواع امکانات اقامتی و حمل و نقلی نیز از وضعیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

  تور ترکیه نوروز، بدروم

  اگر به دنبال شهری ساحلی و خلوت در تور ترکیه نوروز هستید، بدروم پیشنهاد ما به شماست. در تور بدروم نوروز جاذبه های بسیاری از جمله، قایق سواری ، انواع ورزش های آبی ، پیاده روی ، کافی گردی، بازار گردی ، خرید و دوچرخه سواری وجود دارد. در تور بدروم نوروز می توانید لذت دریا نوردی با کشتی های تفریحی را تجربه کنید و محو تماشای آبی فیروزه ای دریا شوید  لنگرگاه های این شهر نیز مانند یک تابلوی نقاشی است که با قایق های بادبانی رنگ و لعاب گرفته است . تور بدروم نوروز در فصل بهار چیزی نیست جز طبیعت تازه، بوی گل و سبزی دشت های بی انتها. آب وهوا در فصل بهار مشابه پاییز است با این تفاوت که غیر قابل پیش بینی تر می شود. در این شهر انواع هتل ها نیز برای اقامت وجود دارد که شامل هتل های 5 ستاره و هتل های 3 ستاره می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هتل ها، به صفحه تور بدروم و به صفحه تور ارزان بدروم مراجعه کنید.

  تور ترکیه نوروز

  تور ترکیه نوروز، وان

  وان یکی از معروف ترین و نزدیک ترین شهرهای ترکیه است که بسیاری از ایرانی ها هم برای گردش و هم برای خرید به این شهر می آیند. در تور ترکیه نوروز، اگر به دنبال مقصدی ارزان هستید،توصیه می کنیم این شهر را انتخاب کنید. در وان چندین جاذبه معروف که شامل، قلعه باستانی وان، موزه وان، کاخ وان و قلعه آختامور و بسیاری جاذبه های دیگر می شود که می توانید از آن ها بازدید داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتل ها و جاذبه ها به صفحه تور وان مراجعه کنید.

  در تور ترکیه، استانبول بهتر است یا آنتالیا؟

  برای انتخاب شهرهای ترکیه جهت تورهای نوروزی، ممکن است دچار سردرگی شده باشد به همین دلیل در ادامه قصد داریم مقایسه از شهرهای مختلف ارائه دهیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. 

  استانبول یکی از بهترین شهرها برای خرید است و اگر هدف شما از سفر خرید است، توصیه می کنیم تور استانبول نوروز را انتخاب کنید.

  آنتالیا از جمله مقصدهای استراحتی و تفریحاتی است که حدود 82 درصد از مسافران ترکیه این شهر را به عنوان مقصد خود برای سفر انتخاب می کنند. جالب است بدانید این شهر بالاترین امتیاز را در امنیت و آرامش نیز دارا می باشد.

  پس اگر به دنبال خرید هستید، تور استانبول نوروز و اگر به دنبال امنیت و آرامش هستید، تور آنتالیا نوروز را پیشنهاد می دهیم.

  در تور ترکیه کوش آداسی بهتر است یا مارماریس؟

  اگر دسترسی برای تان مهم است و به دنبال شهری هستید که دسترسی به آن به راحتی امکان پذیر باشد، کوش آداسی گزینه مناسب تری است ؛ اما مارماریس دسترسی سخت تری خواهد داشت. اما این موضوع بدین معنا نیست که مارماریس انتخاب مناسب تری نخواهد بود. جالب است بدانید مارماریس از جمله شهرهایی است که بیشتر مسافران آن را شهری شاد و دارای امکانات عالی نامیده اند.

  توصیه های مانلی پرواز در تور ترکیه

  برای صرفه جویی در هزینه ها و همچنین یافتن هتل و پرواز مناسب در تور ترکیه نوروز، حتما یک ماه قبل از سفر رزروهای خود را انجام دهید.

  در تور ترکیه نوروز، اگرچه به کشوری همسایه سفر می کنید ؛ اما لازم است در مورد قوانین و آداب و رسوم این کشور اطلاعات کافی را به دست آورید و همچنین حتما چند کلمه به زبان ترکی بیاموزید.

  به این موضوع توجه داشته باشید که در هتل های استانبول وعده صبحانه رایگان است و اگر به دنبال هتل های یو آل هستید، بهتر است کوش آداسی و مارماریس را انتخاب کنید.

  آفر تور استانبول با شهرهای مختلفی ارائه می شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  تور ترکیه زمینی نیز برای افرادی که به سفرهای زمینی علاقه مند هستند، در نظر گرفته شده که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.