.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور اندونزی نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 15,700,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: هفت شب
  نوع سفر: عمان ایر
  هتلهای شهر: هتل های بالی
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های اندونزی
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر: ماهان
  هتلهای شهر: هتل های بالی
  مبدا: تهران
  تاریخ تور:
  مدت اقامت:
  نوع سفر:
  هتلهای شهر: هتل های اندونزی
  مشاهده نظرات کاربران

  تور اندونزی نوروز 98

  اندونزی، کمانی نشسته بر خط استوا، مجموعه‌ای از سرزمین‌های خرد و پراکنده است که دروازه‌های قلبش را سوی پویندگان آفاق در تور اندونزی گشوده است. جلوۀ آفرینش در این سرزمین چندپاره به‌گونه‌ای دلفریب خودنمایی کرده و گیرایی و کشش خاصی در ذات اغواگر خود دارد. نفیر بهاران قلمی ظریف و پویا به این خطۀ سبز می‌زند که در تور اندونزی نوروز 98 خیره به تماشایش خواهید نشست.

  سنگواره‌های کشف‌شده از اعماق ژرف این سرزمین، گواه بر قدمتی 600 هزار تا 2 میلیون ساله داشته است. بازمانده‌های انسان راست‌قامت که در علم باستان‌شناسی بر انسان جاوه شناخته شده، پرده از تمدنی هزاران ساله برداشته است. ارکان جغرافیایی آن دست‌به‌دست داده و زمینی حاصلخیز و قابل کشت را تقدیم انسان کرد تا یکجانشینی گزیند و کلنگ تمدن را بر زمین چندپارۀ آن کوفت؛ ازاین‌رو، توسعۀ کشت آبی برنج، چیزی حدود 800 سال پیش از میلاد در این پاره آغاز شد تا شهرها، آبادی‌ها و پادشاهی‌های کوچک را در سال‌های نخست قرن پیش از میلاد شکوفا کند. آنچه از اسناد تاریخی برآمده، ورود اسلام را همگام با ورود تجار در قرون اول هجری ثبت کرده است.

  اندونزی از سدۀ هفتم بر کرانه‌های مواج بستر تجارت تکیه زد و میزبان تاجران همسایه یا مسافران اروپای امروز شد. با گشایش راه تجارت، فرهنگ‌ها و عقاید مختلفی پا به این عرضه گذاشت و به‌این‌ترتیب، در گوشه و کنار این مسیر، حکومت‌های اسلامی تشکیل یافت؛ اما امروز بیش از نیمی از جمعیت مردمان این سرزمین مسلمان هستند. طبق مطالعات محققان و دیرین‌شناسان، مهم‌ترین جریان اسلامی تاثیرگذار که این آمار را متولد کرد، با جريان تصوف پس از حمله مغول‌ها به ايران بی‌ربط نبوده است. چراکه عده‌ای از معتقدان صوفیه، راهي جنوب شرق آسيا شدند و به این طریق اسلام با صبغه عرفاني به این سرزمین رسید؛ از این‌روست که امروز هم طريقت‌های مهم صوفيانه مثل قادريه، نقشبنديه، شطاريه، خلوتيه و سهرورديه، در این پاره همچنان به حيات خود ادامه مي دهند.

  تور اندونزی نوروز

  تجارت، ریشه در تاریخ این سرزمین دارد و اندونزی را مقصد بسیاری از سفرهای تجاری کرده است. گرچه دستیابی کشور اندونزی فقط از راه‌های آبی و دریایی ممکن است، نحوۀ استقرار تنگه‌های آبی میان جزایر، هم تجارت بین آنها را ممکن کرده و هم بازرگانی برون‌مرزی را احیا می‌کند. این چینش، مسیر تجاری میان پادشاهی چین و اندونزی را بنیان نهاد و از سده‌های پیشین قبل از میلاد تا به امروز، دادوستد را در این منطقه رونق بخشید و تاثیر بسزایی بر تاریخ پر پیچش آن داشته است. در تورهای اندوزی نوروز 98 که به صورت تور نوروزی لحظه آخری اندونزی نوروز 98 و تور ارزان اندونزی نوروز 98 ارائه می‌شود از مراکز خرید اندونزی و دیدنی‌های اندونزی دیدن کنید.

  بزرگ‌ترین مجمع‌الجزایر گیتی، میاندار تو پهنۀ خاکی؛ جنوب شرق آسیای کهن و اقیانوسیه شده و موقعیت جغرافیایی منطقه بنادر مهم تجاری را رقم زده است که از میان آن‌ها می‌توان به مدان، بندر ساحلی بلاوان، پکانبارو، ریو، جاکارتا سنگارنگ، نوزاتنگارا، بندر ساحلی بیتونگ و بندر آمبون اشاره کرد.

  در تور اندونزی نوروز 98 ، نسیم بهاری در بالی جلوۀ شگرفی به طبیعت سرسبز آن خواهد دمید. وسعت یازده هکتاری جنگل‌های میمون اندونزی گونه‌های متفاوتی از پوشش گیاهی رویانده که بازی‌های میمون‌ها میان پیچ‌وتاب درختان و بوته‌زارها را به‌نمایش گذاشته است. این ناحیۀ سرسبز که به تسلط میمون‌ها درآمده، یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری بالی بدل شده است. در برکه‌های پرآب بالی اندونزی، نیلوفرهای آبی مسکن گزیده‌اند و به جلوۀ یکدست یشمین آن سایه‌های گرمی بخشیده‌اند. در پشت یکی از این برکه‌ها، معبد پورا تامان ساراسواتی قرار دارد که بنای سنتی آن به زیبایی و لطافت طبیعت هیبتی شگرف بخشیده است. بسیاری از گردشگران تور بالی این فضا را برای ثبت در خاطراتشان شکار می‌کنند و طبیعت آمیخته با خلاقت انسان را سوژۀ عکاسی قرار می‌دهند. در تور نوروزی بالی می‌توانید از دیدنی‌های بالی همچون ساحل سیندهو، معبد تاناه‌ لوت، کاخ کلانگ کونگ و کلیسای قلب مقدس مسیح لذت ببرید. علاوه‌بر جلوه‌های شگفت‌انگیز طبیعت اندونزی، مراکز خرید بالی، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری بالی است که در تور بالی نوروز 98 برای خرید پوشاک گزینۀ مناسبی خواهد بود.

  پایتخت کشور اندونزی، استان جاکارتا بر جزیرۀ جاوه تکیه زده که مملواز جاذبه‌های گردشگری‌ست. این شهر مسلمان‌نشین بناهای ارزنده تاریخی همچون مساجد دارد که علاوه‌بر ارزش تاریخی، هنر ظریف معماری شگفت‌انگیز منحصر به این کشور را نیز به نمایش گذاشته‌اند که در تور جاکارتا نوروز 98 به دیدنش می‌ارزد. مسجد استقلال جاکارتا که عنوان بزرگ‌ترین مسجد جنوب شرقی آسیا و بزرگ‌ترین مسجد سنی از نظر ظرفیت را از آن خود کرده، به جهت گرامیداشت استقلال اندونزی بنا شد. شهر مینیاتوری تامان نیز یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری اندوزی است که در تور نوروزی جاکارتا دیدن آن‌ها پیشنهاد می‌شود. بالغ بر صد هکتار از اراضی این شهر متعلق به پارک تامان است و فضای وسیع این پارک محل نمایش فرهنگ این کشور در قالب خانه‌های سنتی، پوشش‌های بومی و صنایع دستی است. علاوه‌بر جاذبه‌های طبیعی و تاریخ جاکارتا، 130مرکز خرید بزرگ در سطح شهر پراکنده شده که فرصت مناسبی برای خرید یادگاری و سوغاتی برای عزیزانتان در مبدا است.

  آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

  نویسنده: صحرا فرنیا