.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور ارمنستان نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 2,090,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  قیمت از 4,239,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: آرمنیا ایرویز
  هتلهای شهر: هتل های ایروان
  مشاهده نظرات کاربران

  تور ارمنستان نوروز

  تور ارمنستان نوروز از جمله پکیج های پیشنهادی مانلی پرواز برای ایام نوروز است که در ادامه با جزئیات این پکیج، بهترین هتل ها، هزینه ها در تور ارمنستان نوروز 99 بیشتر آشنا خواهیم شد.

  تور ارمنستان نوروز

  آب و هوای ارمنستان در نوروز

  ارمنستان آب وهوای قاره ای دارد و در منطقه ای گرمسیری واقع شده است. این کشور با این که در منطقه ای گرمسیری واقع شده اما تنها بخش های جنوبی آن آب و هوای گرم دارد. به همین دلیل هم هست که در این کشور انواع گیاهان مختص مناطق گرمسیری مشاهده می شود. اگر تور ارمنستان را در فصل تابستان انتخاب کردید، آب و هوایی گرم و اگر در فصل زمستان انتخاب کردید آب و هوایی سرد در انتظار شما خواهد بود. دما در تابستان بین 10 تا 22 درجه و در زمستان بین -2 تا -14 درجه می باشد.فصل بهار بهترین فصل برای تور ارمنستان است. در بهار آب و هوا مساعد می باشد و می توانید با خیال راحت به گردش و بازدید در ارمنستان بپردازید.

  قیمت تور ارمنستان نوروز

  قیمت تور ارمنستان نوروز به عوامل مختلفی همچون، مدت اقامت، فصل سفر، نوع پرواز و هتل می تواند بستگی داشته باشد. در کل می توانیم بگوییم که قیمت تور ارمنستان از 1 میلیون تومان آغاز شده و تا 5 میلیون تومان هم می تواند برسد. البته در ایام نوروز این قیمت ها قطعا دستخوش تغییر خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  تور ارمنستان نوروز و  قیمت آن پیشنهاد می کنیم با کارشناسان مانلی پرواز در تماس باشید.

  جاذبه های پیشنهادی مانلی پرواز در تور ارمنستان نوروز

  اماکن تاریخی یکی از برجسته ترین جاذبه ها در تور ارمنستان به حساب می آیند و قدمت آن ها به دو هزار سال قبل از میلاد و شاید حتی بیشتر باز می گردد. از آن جایی که این کشور بیشترین جمعیت مسیحیان را دارد انباشته از کلیساهای متعدد است . در تور ارمنستان می توانید ماجراجویی کنید، تاریخ چند هزار ساله شهرها را بخوانید و گنجینه ای از صومعه های باستانی را به تماشا بنشینید .

  با سفر به ایروان در تور ارمنستان عید نوروز می توانید از اماکن ، میادین و کلیساهای بسیاری بازدید داشته باشید که هر کدام در دل خود داستانی جذاب از تاریخ را روایت می کنند .ایروانِ زیبا از ۴۰۰۰ سال پیش از میلاد محل سکونت بوده و ۸ قرن پیش از میلاد، دژ اربونی در آن بنا شده است.

  صومعه تاتو مکانی که ابتدا محل نیایش های مهر پرستان بوده و یکی از نام آشنا ترین جاذبه های تاریخی در ارمنستان است. این صومعه از قرن 9 میلادی پابرجاست و سه کلیسا در آن وجود دارد.

  معبد گارنی نیز یکی از معابد معروف ارمنستان است و با این که در طول تاریخ طعم ویرانی را چشیده اما باز هم مورد بازسازی قرار گرفته است.

  برای دوست داران ماجراجویی، طبیعت گردی و کوه نوردی، آراگاتس از جمله مکان های معروف است. آراگاتس با هیبتی مثال زدنی مرتع ترین قله ارمنستان است و 4 قله آتش فشانی دارد که بازدید از آن را در تور ارمنستان به شما توصیه می کنیم .

  جالب است بدانید آراگاتس تنها یک جاذبه طبیعی نیست زیرا در آن حکاکی های متعدد و سنگ نگاره های بسیاری مشاهده می شود. گفته می شود این سنگ نگاره ها متعلق به 4000 سال قبل از میلاد هستند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جاذبه های تور ارمنستان عید نوروز می توانید به صفحه تور لحظه آخری ارمنستان مراجعه کنید.

  ارمنستان نوروز

  هزینه ها در ارمنستان

  در تور نوروز ارمنستان علاوه بر هزینه های تور و بلیط، هزینه بازدید از جاذبه ها، هزینه حمل و نقل و هزینه خورد و خوراک نیز وجود دارد. هزینه های حمل و نقل در تور ارمنستان شامل موارد زیر خواهد بود :

  هزینه برای رفت و آمد های محلی 100 درام
  هزینه یک لیتر بنزین 452 درام

  برای هر یک کیلومتر استفاده از تاکسی 100 درام

   
          

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های بازدید از جاذبه ها و هزینه های خورد و خوراک می توانید به صفحه تور ارمنستان مراجعه کنید.

  بهترین هتل های پیشنهادی مانلی پرواز در ارمنستان

  در تور نوروز ارمنستان امکان استفاده از خدمات هتل های بسیاری از 3 تا 5 ستاره وجود دارد. در ادامه برخی از بهترین هتل های 5 ستاره را معرفی خواهیم کرد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هتل های 5 ستاره در تور ارمنستان می توانید به صفحه تور ارمنستان مراجعه کنید.

  هتل گلدن پالاس

  هتل مولتی گراند فراعون

  هتل گراند ایروان

  هتل رادیسون بلو

  هتل نشنال

   

  در صورتی که قیمت ها در تور ارمنستان برای تان مهم است و به دنبال هتل های ارزان تر هستید، پیشنهاد می کنیم به صفحه تور ارزان ارمنستان برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مراجعه کنید

  هتل ارمنستان

  توصیه های مانلی پرواز

   تور ارمنستان لحظه آخری نیز از جمله پکیج های مانلی پرواز است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج می توانید با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.

  در صورتی که قیمت ها و هزینه ها برای تان مهم است، می توانید ارزانترین تور ارمنستان را در مانلی پرواز بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ارزان ارمنستان، با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.