.
 • تورها
 • تفریحات کیش
 • تور طبیعت گردی
 • رزرو بلیط هواپیما
 • هتلها
 • تور اقساطی
 • اخذ ویزا
 • مجله گردشگری
 • تماس با ما
 • تور آذربایجان نوروز

  نوع نمایش:
  قیمت از 3,490,000—
  مبدا:
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: آذربایجان ایرلاینز
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  قیمت از 2,130,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نیمه اول فروردین
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: اتوبوس
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  قیمت از 4,990,000—
  مبدا: تهران
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: چهار شب
  نوع سفر: ایران ایر
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  قیمت از 3,490,000—
  مبدا:
  تاریخ تور: نوروز99
  مدت اقامت: سه شب
  نوع سفر: آذربایجان ایرلاینز
  هتلهای شهر: هتل های باکو
  مشاهده نظرات کاربران

  تور آذربایجان نوروز

  تورآذربایجان نوروز، انتخاب افرادی است که به دنبال کشف مکان های جدید هستند و از تماشای نشانه های تاریخ در میان کوچه پس کوچه های قدیمی لذت می برند. هم چنین تور آذربایجان نوروز قطعا مناسب افرادی است که به جستجوس طبیعت بکر بوده و همچنین برای سوغاتی به دنبال صنایع دستی و محصولات نایاب بودند.

  این کشور همسایه علاوه بر داشتن جاذبه های بسیار، مردمانی خونگرم و مهمان نواز دارد و همچنین به دلیل داشتن هزینه های کمتر برای افرادی که به دنبال کاهش هزینه ها در تور های نوروزی هستند، توصیه می شود.

  از جمله جاذبه ها در تور آذربایجان نوروز می توان به معماری شگفت انگیز مراکز خرید، موزه حیدر علی اف و همچنین مسیرهای پیاده روی در بافت سنتی شهر و بسیاری موارد دیگر همچون برج های شعله، کوه های سوزان باکو و.. اشاره کرد که نمونه های شبیه به آن ها را نیز در کمتر کشوری می توانید ببینید.

  تور باکو نوروز

  تور آذربایجان نوروز، باکو

  با انتخاب تور آذربایجان نوروز، قطعا اولین شهری که از آن بازدید خواهید داشت، باکو است.

  باکو پاییتخت آذربایجان شهری است که با تضادهای خود بسیاری از گردشگران را هر سال جذب می کند. در این شهر می توانید نمایی متفاوت از معماری مدرن و کاملا سنتی را ببینید و به همین دلیل این شهر ارزش بازدید کردن را خواهد داشت.

  در تور آذربایجان نوروز، با پرسه زنی در خیابان های باکو می توانید به تماشای ساختمان هایی بپردازید که به رنگ بژ هستند و دارای معماری بسیار ساده ای بوده و در عین حال همان نزدیکی ها، ساختمان هایی بلند و آسمان خراش هایی را هم خواهید دید که چهره شهر را مدرن تر کرده است.

  این شهر با وجود این که نمایی کاملا مشابه به شهرهای مدرن را به خود گرفته اما هنوز هم در میان آسمان خراش ها و بسیاری ساختمان های بلند آن می توان چهره شهری آرام و متین خود را به خوبی حس کرد.

  در ادامه با جاذبه های باکو در تور آذربایجان نوروز، بیشتر آشنا خواهیم شد.

  جاذبه ها در تور آذربایجان نوروز

  درست جایی در میان پاییتخت معنوی و سیاسی این شهر، آتشکده یا آتشگاه باکو جایی است که می توانید از آن بازدید داشته باشید.

  این آتش کده بین قرن های 17 و 18 ساخته شده و دارای شعله هایی است که تا ابد روشن خواهند ماند ؛ زیرا به یک میدان گاز طبیعی متصل است و جالب است بدانید یکی از پر بازدید ترین جاذبه ها برای افرادی است که به دین های زرتشت، سیک و هندو معتقد هستند.

  قسمت قدیمی شهر باکو

  در قسمت قدیمی شهر باکو جاذبه های شگفت انگیزی در انتظار شماست که شامل، میدان مدائن، کاخ شیروانشاه و... می شود.

  کاخ مدائن به قرن 2 بازمی گردد و کاخ شیروانشاه به قرن 15 بازمی گردد.

  همچنین در این قسمت شهر موزه ای قرار دارد که داستان این شهر را به تصویر می کشد با بالا رفتن از پله های آن می توانید با تاریخ آشنا شوید و منظره ای شگفت انگیز از دریای خزر را به تماشا بنشینید.

  از همین جا می توانید خیابان های سنگ فرش شده را قدم بزنید تا به کاخ شیروان شاه برسید حتی در میانه راه امکان خرید از سوغاتی های ارزشمند باکو نیز وجود دارد.

  در میانه قسمت های قدیمی شهر، می توانید به بازدید از موزه مینیاتوری ادبیات بپردازید. این موزه از سال 2002 برای عموم مردم افتتاح شده است و در آن بیش از 6500 جلد کتاب نگهداری می شود که از 65 کشور جهان جمع آوری شده است. ورود به این موزه رایگان بوده و کتاب های آن در معرض دید عموم قرار دارد.

  خیابان نظامی در تور آذربایجان نوروز

  یکی از بهترین، کم ترافیک تریک ترین ونام آشنا ترین خیابان برای ایرانی ها در تور آذربایجان نوروز، خیابان نظامی است. در این خیابان مغازه های بسیار، بانک ها، چندین سفارتخانه، مراکز خرید و رستوران های بسیاری وجود دارد که می توانید از آن ها لذت ببرید.

  ونیز کوچک باکو

  یکی از جاذبه های دیدنی باکو، مکانی است که آن را ونیز کوچک می نامند. در این مکان دو جزیره کوچک از طریق طاق هایی به هم متصل شده اند و شما می توانید این مکان زیبا را با قایق طی کنید در حالی که از مناظر اطراف نهایت لذت را می برید.

  جستجو در بلوار باکو

  بلوار باکو یکی قدیمی ترین جاذبه هایی است که در این شهر واقع شده و یکی از طولانی ترین تفرجگاه های اروپا است که می توانید از آن در تور آذربایجان نوروز بازدید داشته باشید.در این بلوار می توانید از نسیم دریای خزر که صورت تان را نوازش می کند، لذت برده و همچنین به بازدید از موزه فرش بپردازید که از جمله اولین مجموعه هایی است که در آن انواع فرش نگهداری می شود.اگر از راه رفتن خسته شدید می توانید خودتان را به چشم باکو یا همان چرخ و فلک باکو برسانید. بر روی چرخ و فلک باکو با صحنه هایی مواجه خواهید شد که قطعا از دیدن آن ها شگفت زده می شوید.

  لذت خرید از دست فروش ها در روستای لاهیج

  با کم تر از دو ساعت فاصله از گابالا اگر تخته سنگ های عظیم را در مسیر دنبال کنید به روستایی می رسید که Lahij woos نام دارد. در این دهکده خیابان های سفید سنگ فرش شده، کارگاه های ساخت ظروف مسی و خانه های سنگی به همراه مغازه های صنایع دستی دیده می شود. این روستا بهترین انتخاب برای گذراندن روزهای گرم تابستان و روزهای مطبوع بهاری است.در این مکان شما می توانید به خرید از صنایع دستی نیز بپردازید . بازدید از این جاذبه را در تور آذربایجان نوروز توصیه می کنیم

  تور باکو نوروز

  گابالا در تور باکو نوروز

  گابالا یکی از مهمترین شهرهای تفریحی در تور آذربایجان نوروز است که می توانید در این روستا انواع فعالیت ها مانند دوچرخه سواری، پیاده روی، قایق سواری، اسب سواری، تیر اندازی و.. را تجربه کرده و لذت ببرید.در این منطقه جاذبه های طبیعی بسیاری همچون آبشارهای کوهستانی، جنگل های بزرگ، کوه های قفقاز و... نیز وجود دارد که می توانید از آنها نیز لذت ببرید.

  کشف تاریخ و هنر و معماری آذربایجان

  یکی از شهرهای معروف در تور آذربایجان نوروز که قطعا ارزش بازدید کردن را خواهد داشـت، Sheki نام دارد. در این شهر کاخی معروف به نام Sheki Khans نیز هست که در قرن 18 ساخته شده است و مثابه خانه ای با شکوه و پر از زرق وبرق است که داخل آن را نیز نقاشی های دیواری بسیاری پوشانده است. در این کاخ می توانید به بازدید از دیواره هایی زیبا و پنجره هایی که با شیشه های رنگی تزیین شده بپردازید.

  قلعه دختر

  اگر در تور آذربایجان نوروز از فردی باکویی بپرسید، نماد شهر شما چیست، قطعا بی درنگ نام قلعه دختر یا قیر قالاسی را بر زبان می آورد. در مورد این قلعه افسانه های بسیاری گفته می شود که یکی از معروف ترین آن ها داستان دختری شاهزاده و پدر اوست. گویا پدر این دختر عاشق فرزند خویش شده و دخترک برای فرار از پدر خود را به پایین از قلعه می اندازد ؛ اگرچه این داستان هیچ سنخیتی با فرهنگ ما ندارد ؛ اما شعرها و نمایش‌نامه‌های زیادی برایش سروده و نوشته شده است. هنوز هم در سالن‌های تئاتر و اپرای باکو، داستان پادشاه و دخترش اجرا می‌شود. در مورد تاریخچه این برج نیز گفته می شود که از قدیمی ترین بخش های شهر است و به عنوان برج دیده بانی کاربرد داشته است. یکی از جذاب ترین قسمت های قلعه، طبقه آخر آن است که نمایی بی نظیر از شهر را نشان می دهد. در اطراف قلعه نیز کوچه های سنگ فرش شده، کیوسک های سوغاتی فروشی و... مشاهده می شود.

  یانارداغ یا کوه سوزان

  در 10 کیلومتری باکو، کوهی وجود دارد که همیشه از قلب آن آتشی شاید از جنس عشق و شاید هم از جنس آه، زبانه می کشد. این کوه در طول 365 روز سال، همیشه شعله هایی روشن و فروزان داشته و دلیل آن هم وجود گازهای زیرزمینی است اما افراد در گذشته دلیل وجودش را ماورایی می‌دانستند و احترام زیادی برایش قائل بودند. بازدید از این جاذبه منحصر به فرد را در تور آذربایجان نوروز توصیه می کنیم.

  مرکز حیدر علی‌اف باکو

  حیدر علی اف نام یکی از روسای جمهور باکو بوده و مردم آذربایجان برای او احترام بسیاری قائل هستند. امروز بنایی با شکوه برای زنده نگاه داشتن نام او تاسیس کردند. جالب است بدانید طرح این بنا از روی امضای وی ساخته شده و در آن قسمت های بسیاری همچون آمفی‌تئاترها، موزه‌ی حیدرعلی‌اف، سالن‌ها و بخش‌های نمایشگاهی (کلکسیون ماشین‌های کلاسیک، گنج‌های آذربایجان در گذر زمان، عروسک‌های هنری، فشن، نمایشگاه صور فلکی، نمایشگاه آذربایجان کوچک و نمایشگاه کرکینگ آرت) و بخش‌های تجاری دیده می شود.

  توصیه های مانلی پرواز برای انتخاب تور آذربایجان به عنوان سفر ماه عسل

  اگر تور آذربایجان نوروز را به عنوان ماه عسل انتخاب کرده اید، لازم است بدانید هیچ گاه از انتخاب تان پشیمان نخواهید شد. در تور آذربایجان نوروز به عنوان سفر ماه عسل ، پیشنهاداتی را برای شما آماده کرده ایم که قطعا می تواند سفرتان را به یاد ماندنی تر نماید.

  تجربه ای به یاد ماندنی از ماساژ در هتل های باکو

  تجربه ماساژ برای زوج های جوان می تواند بسیار خوشایند باشد و تمامی خستگی های آن ها در طول دوران پر تنش قبل از عروسی را تمام کند. اگر تور آذربایجان نوروز را برای ماه عسل انتخاب کردید، باید به شما این مژده را بدهیم که خدمات ماساژ حرفه ای را در هتل ها و مراکز تخصصی ماساژ دریافت خواهید کرد.

  در میان تمامی هتل ها و مراکز خدماتی پیشنهاد ما به شما هتل Hilton Baku’s VIP است که می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید.

  در این هتل علاوه بر خدمات زیبایی، می توانید خدمات سونا، اتاق بخار، را استفاده کرده و همچنین از استخر این هتل که در فضای باز ساخته شده نهایت استفاده را ببرید.

  تور باکو نوروز

  چشیدن طعم غذاهای محلی

  آذربایجان یکی از کشورهای همسایه ماست و به همین دلیل از بسیاری جهات فرهنگی شبیه به کشور خودمان دارد. ذائقه غذایی این کشور نیز از این قائده مستثنی نبوده و در آذربایجان می توانید طعم غذاهای لذیذ بی شماری را بچشید. در تور آذربایجان نوروز حتما به رستوران های سنتی این کشور سر زده و طعم غذاهای بی نظیر آن را بچشید.

  بازدید از چرخ و فلک باکو در هنگام غروب

  تماشای غروب آفتاب یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که در هر سفر می توان انجام داد. چشم باکو یا چرخ و فلک باکو یکی از مکان هایی است که نباید از تماشای غروب آفتاب از روی آن در تور آذربایجان نوروز گذشت.

  توصیه های مانلی پرواز

  در تور آذربایجان نوروز، برای انتخاب بهترین و لوکس ترین هتل ها می توانید از کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید. البته در صفحه تور باکو نیز در مورد هتل های آذربایجان اطلاعاتی آورده شده که برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم به صفحه تور باکو مراجعه کنید.

  در صفحه تور ارزان باکو نیز اطلاعات هتل های ارزان و هم چنین روش های کاهش هزینه در این شهر آورده شده است که می توانید به این صفحه برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

  در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد جاذبه ها در تور آذربایجان نوروز دارید، به صفحه تور لحظه آخری باکو برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

  برای رزرو بهترین هتل ها با کم ترین نرخ هر چه زودتر برای خرید تور آذربایجان نوروز اقدام کنید، بهتر است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها در تور آذربایجان نوروز، به صفحه تور آذربایجان مراجعه کنید.

  تور باکو زمینی نیز از جمله پکیج های مانلی پرواز برای ایام نوروز است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج با کارشناسان مانلی پرواز تماس بگیرید.